O Ses Türkiye Mustafa Paçiman Kimdir Kimi Seçti

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışmasına birbirinden muhteşem sesler katılmaya devam ediyor. Jüri üyelerinin takımlarını oluşturmalarına az bir zaman kaldı ama hala birbirinden güzel sesler yarışmaya katılmaya devam ediyor. Bu da jüri üyeleri arasında tatlı bir rekabet ortamı oluşturuyor. Bu akşam yarışmaya katılan Mustafa Paçiman’da kendini dinleyenleri oldukça etkiledi.

O Ses Türkiye Mustafa Paçiman Kimdir Kimi Seçti

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu TV8 ekranlarında izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasında takımların oluşmasına az bir zaman kala muhteşem sesler yarışmaya katılmaya devam ediyor. 8 Aralık Pazar günü yarışmaya katılan Mustafa Paçiman’da o seslerden biri. Yalan isimli şarkıyı seslendiren Mustafa jüri üyelerini de döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye Mustafa Paçiman Kimdir Kimi Seçti

8 Aralık akşamı yarışmaya katılan Mustafa Paçiman, Yalan isimli şarkıyı seslendirdi. Muhteşem bir performans sergileyen Mustafa jüri üyelerinden Murat Boz’u döndürmeyi başardı ve onun takımına katılmaya hak kazandı. Yarışmaya katılan Mustafa aslen Yunanistanlı ancak Edirne’de yaşıyor ve Trakya Üniversitesi’nde tıp fakültesinde okuyor.