O Ses Türkiye Mehmet Gür Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Mehmet Gür Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye’de bu akşam yer yerinden oynadı. Sahneye çıkan ve şarkısını seslendiren Mehmet Gür, herkesi kendisine hayran bıraktı. Salondaki seyirciler, jüriler, ekran başındaki izleyiciler onu oldukça beğendiler. Yarışmacı muhteşem sesiyle O Ses Türkiye 2019’da finalin en büyük adaylarından birisi olduğunu gösterdi. Özgüveni ve güzel sesiyle jürileri döndürmeyi başaran yarışmacı Mehmet O Ses Türkiye’de iddialı bir aday olduğunu da kanıtladı. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacıların katıldığı O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Mehmet, kendisini dinleyen herkese güzel anlar yaşattı. Güzel sesi ve sempatik davranışları ile jürilerin de takdirini kazandı.

O Ses Türkiye Mehmet Gür Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması, izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Her jüri beğendiği sesi kendi takımına almak için uğraş veriyor. Yarışmacılarsa kendilerini O Ses Türkiye yarışmasında finale taşıyabileceğini düşündükleri jüri üyesini seçmek istiyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Mehmet O Ses Türkiye’nin final adaylarından olacak gibi görünüyor.

Yarışmaya 15 Aralık akşamı katılan Mehmet Gür yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Şarkısını iki hafta önce rahatsızlanan annesi için söyleyen Mehmet yoluna Beyaz ile devam ediyor.