O Ses Türkiye Kenyalı Irene Sayın Kimdir?

O Ses Türkiye Kenyalı Irene Sayın Kimdir?

O Ses Türkiye yarışmasına katılan Kenyalı yarışmacı Irene Sayın, Seda Sayan’ın takımında yarışıyor. Yarışmaya ilk katıldığında    ’Dance With Somebody’ isimli şarkıyla üç jüri üyesini döndürmeyi başaran Irene, Seda Sayan ile yoluna devam etme kararı almıştı.

Irene Sayın, güzel sesinin yanı sıra sempatikliğiyle de herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Özellikle Türkçeyi’de gayet akıcı konuşmasıyla da herkesin dikkatini çeken yarışmacı, O Ses Türkiye sahnesine ilk çıktığı andan itibaren oldukça merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Gelin onu daha yakından tanıyalım.

O Ses Türkiye Kenyalı Irene Sayın Kimdir?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamladılar ve yarışmada ikinci tur 27 Ocak 2020 Pazartesi günü itibariyle başladı .

O Ses Türkiye yarışmasının seçmelerinde Dance With Somebody isimli şarkıyla Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz’u döndürmeyi başaran Irene Sayın, yarışmada yoluna Seda Sayan ile devam etme kararı aldı.

O Ses Türkiye Kenyalı Irene Sayın Kimdir?

27 Ocak 2020 Pazartesi günü de beşli grup halinde yapılan ikinci tur elemelerinde yine sahneye çıkan Irene Sayın, 26 yaşında ve Kenyalı. Ev hanımı olan Irene, evli ve 2 çocuğu var. Eşiyle sosyal medyadan tanışan Irene, düğününü de Zanzibar’da yaptı.