O Ses Türkiye Hasan Nadir Dörtkaş Kimdir? Futbol Hakemliğini Nerede Yapıyor? Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Hasan Nadir Dörtkaş Kimdir? Futbol Hakemliğini Nerede Yapıyor? Kimi Seçti?

Tv 8 ekranlarında Acun Ilıcalının Türkiye’ye getirdiği ve yıllardır ekranlarda takip ettiğimiz O Ses Türkiye yarışmasında heyecanlı ve duygusal sahneler yaşanmaya devam ediyor. Yarışmada önce eleme turları daha sonra da düello turları yapılıyor. Yarışmada henüz düellolara geçilmedi. 7 Aralık Cumartesi günü de hem eğlenceli hem de duygusal dakikalar yaşandı. Duru ile duygu dolu anlar yaşayan O Ses Türkiye izleyicileri zaman zaman da Beyazıt Öztürk’ün espirileri ile kahkahalara boğuluyor.

BERTİN YILDIZ KİMDİR?

İsmi annesini ve babasının isimlerinin birleşiminden oluşuyor . 21 yaşında Maltepe Üniversitesi de sinema ve televizyon okuyor. 15 yaşından beri müzik ile uğraşıyor be gitar çalıyor. Bertin için jüri üyeleri birbirine blok koydu. Hadise ile Murat Seda ile beyazı blokları ve Bertin için mücadele etti.

O Ses Türkiye de artık seçilmek ve jüri üyelerini döndürmek daha zor. Eleme bölümlerinin yavaş yavaş sonuna gelindi. Bu nedenle jüri üyeleri çok hassas ve seçici davrandığını söyleyebiliriz. Herşeye rağmen 4 jüri üyesini de döndürebilen yarışmacılar oldu. Mükemmel sesler O Ses Türkiye ye damga vurdu.

HASAN NADİR DÖRTKAŞ KİMDİR?

Hasan Nadir Dörtkaş futbol hakemliği yapıyor. O ses  sahnesinde olur ya şarkısını seslendirdi. Hatay’da futbol hakemliği yapan Hasan Nadir Dörtkaşa son dakika da tüm jüri üyeleri döndü. Çok şade bir sese sahip ve jürinin tamamını döndürmeyi başardı. Hasan Nadir Dörtkaş yeni kocaeline taşınmış. Hakemliğe de Kocaeli bölgesine devam edecek. Beyazıt Öztürk yine espirileri patlattı ve ben var hakemi olmak isterdim. Sıcak odada oturuyorlar Ne güzel diyor. Hasan Nadir Dörtkaş hakemliğe amatör olarak devam ediyor.

 

HASAN NADİR HADİSE İLE YARIŞMAYA DEVAM EDECEK. Hasan Yasir Çerkez ve bu nedenle hadiseyi Seçti.