O Ses Türkiye Hakan Güney Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Hakan Güney Kimdir Kimi Seçti?

Cumartesi ve Pazar akşamlarının vazgeçilmezi, ekranların sevilen yarışma programı O Ses Türkiye ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Yarışmaya bu akşam da birbirinden farklı ve güzel sesler katıldı. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Yarışmaya bu akşam da oldukça kaliteli sesler katıldı. Yarışmaya bu akşam katılan Hakan ise söylediği şarkı ile isminden uzun süre söz ettirecek gibi görünüyor. Güzel sesi ile stüdyodaki herkesi kendisine hayran bırakan Hakan iddialı bir yarışmacı olduğunun da sinyallerini verdi.

O Ses Türkiye Hakan Güney Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar Akşamları TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk , Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler yavaş yavaş takımlarını tamamlamak üzereler ancak yarışmaya oldukça güzel sesler katılmaya devam ediyor. Jüriler takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar. Bu akşam yarışmaya katılan Hakan etkileyici sesi ile jürileri de oldukça etkiledi.

O Ses Türkiye Hakan Güney Kimdir Kimi Seçti?

Hakan bu akşam Yorgun Yıllarım isimli şarkıyı söyledi. Jüri üyelerinden Seda Sayan ve Beyaz’ı döndürmeyi başaran yarışmacı yoluna Seda Sayan ile devam ediyor.