O Ses Türkiye Gürcistanlı Tatiya Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Gürcistanlı Tatiya Kimdir Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Gürcistanlı Tatiya, stüdyoda ki herkesi oldukça etkiledi. Seslendirdiği şarkı ile dört jüriyi de döndürmeyi başararak O Ses Türkiye macerasına başlayan Gürcü yarışmacıyı herkes merak etmeye başladı. Gelin onu daha yakından tanıyalım.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Yarışmaya bu akşam katılan Tatiya ise Gürcistanlı. Gürcistan’dan yarışmaya katılan Tatiya, stüdyodaki herkesi derinden etkiledi.

O Ses Türkiye Gürcistanlı Tatia Kimdir Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında yayınlanan, O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar ve bu akşam yarışmaya katılan Gürcistanlı Tatiya, tam olarak o eksikliği dolduracak gibi görünüyor.

Yarışmacılar sahnede şarkılarını seslendiriyorlar ve jürileri döndürerek, yarışmada kalmak için uğraşıyorlar. Bu akşam yarışmaya katılan Gürcistanlı yarışmacı What’s Up isimli şarkıyı seslendirerek jürileri de döndürmeyi başardı ve O Ses Türkiye macerasına da başladı.

O Ses Türkiye Gürcistanlı Tatiya Kimdir Kimi Seçti?

Gürcü yarışmacı Tatiya, şarkıcı ve 27 yaşında. Tiflis’te yaşıyor ve konservatuvar mezunu. 10 yaşından beri şarkı söylüyor. Gürcistan ve Ukrayna’da da ses yarışmalarına katıldı ve finale kadar yükseldi. Bu akşam What’s Up isimli şarkıyı seslendirerek dört jüriyi de döndürdü.