O Ses Türkiye Günel Abbasova Kimdir Kimi Seçti?

 

O Ses Türkiye Günel Abbasova Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında yayınlanan yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına birbirinden farklı ve güzel tekrar katılmaya devam ediyor. Cumartesi ve Pazar akşamları Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Türkiye’nin bir çok ilinde elemeleri yapılan yarışmada jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ancak yarışmaya bu akşam katılan Günel Abbasova’yı takımlarına alabilmek için ellerinden geleni yaptılar. Söylediği şarkıyla tüm salonu etkilemeyi başaran Günel jüri üyeleri de oldukça beğendi ve takımlarında görmek istediler.

O Ses Türkiye Günel Abbasova Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Günel söylediği şarkıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. Güzel sesiyle hem salondaki seyircileri hem de ekran başındaki izleyicileri etkilemeyi başaran Günel, O Ses Türkiye 2019’ın iddialı isimlerinden birisi olacağını da kanıtladı.

Bu akşam yarışmaya katılan Günel abbasova yarışma İstanbul’dan katılıyor ancak aslen Azerbaycanlı. Anne ve babası da sanatçı. Günel şarkıyı unuttu ancak güzel sesiyle Seda Sayan ve Hadise’yi döndürdü ve yoluna Seda Sayan ile devam ediyor.