O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir? Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yayınlandığı her gün izleyenlerini hem eğlendiren zaman zaman da duygulandıran yarışmada birbirinden farklı yarışmacılar yer alıyor. Birbirinden farklı şarkılar ve türküler seslendiriliyor. Yarışma Acun Ilıcalı tarafından sunuluyor. Yarışmada jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor.

O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir? Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışması ilgiyle takip ediliyor. Jüriler arasında tatlı atışmalar yaşanıyor. Beyaz’ın esprileri yarışmayı daha da eğlenceli hale getiriyor. Jürilerin hepsi yarışmanın sonunda kendi takımlarından bir yarışmacının birincisi olmasını istiyorlar. Bu istekleri yarışmanın tatlı bir rekabet ortamında da geçmesini sağlıyor.

O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir? Kimi Seçti?

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından O Ses Türkiye’ye yarışmacılar katılıyor. Hepsinin amacı yarışmada kalıcı olmak ve yarışmada iyi bir yere gelebileceklerini düşündükleri bir jüri üyesi ile yollarına devam edebilmek. Yarışmada pop, rock, arabesk, Türk halk müziği, rap ve daha bir çok türde şarkı söyleyen yarışmacılar katılıyor. Öyle yarışmacılar varki daha şarkıya başladıkları anda jüri üyelerini döndürüyorlar. Yarışmaya katılan ve yarışmadan birinci olarak ayrılmasa bile kendisine bir hayran kitlesi oluşturan bir çok isim var. Yarışmaya 1 Aralık günü katılan Gizem Seven’de seyircileri kendisine hayran bıraktı.

O Ses Türkiye Gizem Seven Kimdir? Kimi Seçti?

Gizem Seven, aslen Balıkesirli ve evli. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Beş sene önce de katılmıştı ancak elenmişti. Eşi gitarist.  Gizem seven yarışmaya Beyazıt Öztürk ile devam etme kararı almıştır.