O Ses Türkiye Fırat İnan Kim? Geceye Damgasını Vurdu

O Ses Türkiye Fırat İnan Kim? Geceye Damgasını Vurdu

O Ses Türkiye Sahnesinde Mertcan Çalışkan neyleyim adlı şarkıyı seslendirdi. Yumuşak sesine hayran bırakan Mertcan hadiseyi erkenden döndürmeyi başardı. Tek dönen de Hadise oldu. Hadise tek kalmasına oldukça şaşırdı. Böyle bir sese savaşmadan ulaşmam beni çok mutlu etti dedi. Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Mertcanın bugün de Doğum günüymüş. En son bu kadar kalabalığı metrobüste gördüm diyerek espiri yaptı. Hadise ile yoluna devam etti.

Deniz Keklik Hemşire olduğunu dile getirdi. Eğer heyecanımı toparlayıp bir aksilik yaşamazsam tüm jüri üyeleri dönecektir dedi. Gaziantep’ten katılan yarışmacı Yan Benimle şarkısını seslendirdi.
Deniz Keklik şarkı boyunca gözlerini açmadı. Sıladan dinlemeye alıştığımız şarkıyı oldukça güzel seslendirdi. Jüri üyeleri ise Sıla’ya ses çok benzediği için dönmediklerini dile getirdi.
Yarışmaya Cansu Ese katıldı 2 jüri üyesini döndürmeyi başaran Cansu oldukça heyecanlıydı. Renkli saçı ile çok dikkat çekti.

O Ses Türkiye Fırat İnan Kim? Geceye Damgasını Vurdu

Fırat İnan Kimdir?

Fırat İnan güçlü sesi ile 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı. Ancak Murat ile Beyazıt, Seda ve Hadiseyi bloklaşacak, Fırat için 2 seçenek bıraktı. Fırat güvercin şarkısını seslendirdi. Fırat İnan Beyazıt Öztürk’ü seçerek yarışmaya devam etti. Beyaz bu durumdan çok mutlu oldu.

Fırat İnan’ın Performansı;