O Ses Türkiye Enis Çağatay Özgüner Kimdir?

Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı O Ses Türkiye, birçok yeni ve güzel sesin keşfedilmesini sağlıyor. Yarışmaya oldukça yetenekli isimler katılıyor. Yeteneklerini sergileyen yarışmacılar, O Ses Türkiye yarışmasında kalmaya hak kazanıyor ve hayalleri için ilk adımı atıyor. O Ses Türkiye yarışmasını Acun Ilıcalı sunuyor ve jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Yarışmaya her hafta yeni isimler katılıyor ve şarkılarını söylüyor. Keşfedilmeyi bekleyen birçok ses, O Ses Türkiye yarışması ile açığa çıkıyor. Aleyna Tilki ve İrem Derici gibi isimlerde daha önceden O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve daha sonra hem Türkiye hem de dünyaca tanınmış isimlerden.

O Ses Türkiye Enis Çağatay Özgüner Kimdir?

Yayınlandığı her gün eğleneceli anlara sahne olan yarışmada zaman zaman duygusal anlar da yaşanıyor. Yarışmanın jürisi Beyaz, yaşanan duygusal anlarda şovmenliğini konuşturarak yine herkesi eğlendirmeyi başarıyor. İlgiyle takip edilen yarışmaya oldukça yetenekli yarışmacılar katılıyor. Şarkılarını seslendiren yarışmacılardan bazıları malesef eleniyor ancak bazı yarışmacılar ise hem jüriler hem de seyirciler tarafından oldukça beğeniliyor. Beğenilen yarışmacılar jüriler arasında seçim yaparak yarışmaya kimin takımında devam edeceklerini seçiyorlar.

O Ses Türkiye Enis Çağatay Özgüner Kimdir?

Yarışmaya 1 Aralık günü katılan Enis Çağatay Özgüner, Ekin Uzunlar’ın seslendirdiği Dağların Dumanı şarkısının bestecisidir. İstanbul Üniversitesi’nde okumaktadır. Bestecidir. Yarışmada maalesef hiç bir jüri üyesini döndürememiştir.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.