O Ses Türkiye Emre Bal Kimdir? Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Emre Bal Kimdir? Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarının ilgiyle izlenen ses yarışması O Ses Türkiye’ye bu akşam katılan Emre Bal, stüdyodaki seyircileri ve ekran başındaki izleyicileri derinden etkiledi. Söylediği şarkı ile jürileri döndürmeyi başaran Emre, O Ses Türkiye yarışmasında iddialı bir isim olacağının da sinyallerini verdi.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar günleri TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor ve şarkılarını söylüyorlar. Jürileri döndürmeyi başaran yarışmacılar ise O Ses Türkiye maceralarına başlıyorlar. Bu akşam katılan Emre söylediği şarkı ile O Ses Türkiye’nin kapısını araladı ve bu yarışta ben de varım dedi. Yarışmada ‘Bana Sen Gel’ isimli şarkıyı söyleyen Emre, üç jüri üyesini döndürdü.

O Ses Türkiye Emre Bal Kimdir? Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Yaptıkları yorumlar ile yarışmanın neşesine neşe katan jüriler takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar ve bu akşam yarışmaya katılan Emre, tam o eksikliği dolduracak bir yarışmacı.

O Ses Türkiye Emre Bal Kimdir? Kimi Seçti?

Emre Bal, jüri üyelerinden Hadise, Seda Sayan ve Murat Boz’u döndürdü. Emre yarışmaya Kocaeli’den katılıyor ve perküsyon çalıyor. En büyük hayali popstar olmak olan Emre, bugün hasta olmasına rağmen üç jüri üyesini döndürdü ve ilerleyen günlerde daha iyi olacağının da sözünü verdi.

Emre Bal, yarışmada yoluna Murat Boz ile devam ediyor.