O Ses Türkiye Emir Ertal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Emir Ertal Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına birbirinden farklı ve güzel sesler katılmaya devam ediyor. Yarışmaya 15 Aralık Pazar akşamı da mükemmel sesler katıldı. Yarışmada şarkılarını seslendiren yarışmacılar kendilerine dönen jürilerden birinin takımına katılarak yarışmada iddialarını kanıtlamak istiyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Emir ise söylediği şarkıyla stüdyodaki herkesi kendisine hayran bıraktı. Jürilerin de takdirine alan yarışmacının oldukça etkileyici bir sesi var.

O Ses Türkiye Emir Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yarışmanın jürisinde ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını neredeyse tamamladılar ancak yarışmaya katılan ve sesi güzel olan yarışmacıları takımlarında görmek istiyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Emir ise takımlarına alabilmek için ellerinden geleni yaptılar çünkü o yarışmanın en iddialı final adaylarından birisi olacak gibi görünüyor.

O Ses Türkiye Emir Kimdir Kimi Seçti?

Yarışmada yalan isimli şarkıyı seslendirdi ve 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı. Sahne alıyor ve İstanbuldan katılıyor.