O Ses Türkiye Doğuş Özergin Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ancak takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar.

Yarışmaya bu akşam katılan Doğuş Özergin söylediği şarkı ile jürilerin oldukça ilgisini çekti. Yarışmaya bu akşam katılan Doğuş ile ilgili Acun Ilıcalı’nın paylaştıkları ise salondaki seyircileri ve jürileri oldukça şaşırttı.

O Ses Türkiye Doğuş Özergin Kimdir Kimi Seçti?

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacıların katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında yeni sesler keşfedilmeye devam ediyor. Yarışmaya oldukça iddialı sesler katılıyor. Bu akşam yarışmaya katılan Doğuş Özergin, söylediği ‘Yokluğunda’ isimli şarkı performansı ile herkesi kendisine hayran bıraktı ve iddialı bir isim olduğunu da kanıtladı. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Doğuş Özergin’in, annesi de aynı gün O Ses Türkiye sahnesine çıktı ve seslendirdiği şarkı ile Seda Sayan’ın takımına katıldı.

O Ses Türkiye Doğuş Özergin Kimdir Kimi Seçti?

Doğuş Özergin, 29 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Doğuş, yarışmada Yokluğunda isimli şarkıyı seslendirerek Hadise hariç diğer tüm jürileri döndürmeyi başardı. Doğuş Özergin amatör olarak müzik yapıyor ve aynı zamanda  oyunculuk da yapıyor. Doğuş O Ses Türkiye macerasına Murat Boz ile devam ediyor.