O Ses Türkiye Christian Roylan Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Christian Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Christian, üç jüri üyesini döndürmeyi başararak, O Ses Türkiye macerasına da başladı. Sesi ile herkesi oldukça etkileyen Christian, sahnede olduğu anlarda herkesi güldürmeyi de başardı. Sempatik yarışmacı Christian, Murat Boz’un isteğiyle Despacito isimli şarkıyı da seslendirdi.

Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenen yarışması O Ses Türkiye’ye 17 Ocak 2020 Cuma günü katılan Christian Kimdir Nerelidir? Gelin onu daha yakından tanıyalım.

O Ses Türkiye Christian Kimdir Kimi Seçti?

Christian bu akşam, Contigo En La Distancia isimli şarkıyı seslendirdi ve üç jüri üyesini döndürmeyi başararak O Ses Türkiye macerasına da başladı.

O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar ve bu akşam yarışmaya katılan Christian tam olarak o eksikliği dolduracak bir isim.

O Ses Türkiye Christian Kimdir Kimi Seçti?

Christian yarışmaya Küba’dan katılıyor ve Türkiye’de turist rehberi olarak çalışıyor. Christian, bir yıl Bursa’da yaşadıktan sonra İstanbul’a taşındı. O Ses Türkiye yarışmasında yoluna Hadise ile devam ediyor.