O Ses Türkiye Cansu Genç Kimdir Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Cansu Genç, güzel sesiyle dört jüri üyesini de döndürmeyi başardı. Stüdyodaki seyircileri ve ekran başındaki izleyicileri sesiyle oldukça etkileyen Cansu, O Ses Türkiye’nin bu seneki en iddialı isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler takımlarında eksik kalan sesleri arıyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan isim iki jüri üyesini döndürmeyi başararak, takımlarınızdaki eksik olan ses benim dedi.

O Ses Türkiye yarışmasında seçmelerin son günlerine doğru geliniyor. Türkiye’nin bir çok şehrinde seçmeleri yapılan yarışmada yavaş yavaş takımlar oluştu diyebiliriz ancak hala yarışmaya mükemmel sesler katılıyor ve jüriler o sesleri takımlarına almak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu akşam yarışmaya katılan Cansu, iki jüri üyesini de döndürmeyi başardı ve jüriler yarışmacıyı takımlarına almak için uğraş verdiler. O Ses Türkiye’nin final adaylarından olacak gibi görünen yarışmacı, iddialı bir isim olduğunu bu akşam seslendirdiği şarkı ile kanıtladı.

Cansu Genç, 26 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Müzikle uğraşan Cansu, aynı zamanda Japon animelerinin makyajlarını da yapıyor. Cansu, Yunan Dili ve Edebiyatı mezunu ve Güney Kore’de bir yarışmada Türkiye’yi temsil etti ve o yarışmada popüler ödülü kazandı. Uzun zamandan beri O Ses Türkiye’ye katılmak istediğini belirrti ve bugün yarışmaya katılarak Hadise ve Murat Boz’u döndürmeyi başardı. Cansu bu akşam Bad Romance isimli şarkıyı seslendirdi ve yoluna Murat Boz ile devam etti.