O Ses Türkiye Burak Kartal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Burak Kartal Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasına bu akşam katılan Burak Kartal, stüdyodaki herkesi oldukça etkiledi. Söylediği Ben İnsan Değil Miyim isimli şarkı ile dört jüriyi de döndürmeyi başaran Burak’ın, O Ses Türkiye serüveni de başlamış oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her gün ilgiyle izlenen O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor.

Jüriler takımlarında eksik olan sesleri arıyorlar ve yarışmaya bu akşam katılan  Burak Kartal, tam olarak o eksikliği dolduracak gibi görünüyor. Sesi oldukça beğenilen Burak, bu akşam seyircilerin isteğiyle şarkısını ikinci kez seslendirdi ve kendine özgü ses tarzıyla herkesin dikkatini çekti.

O Ses Türkiye Burak Kartal Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye yarışmasına Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Sahnede şarkılarını seslendiren yarışmacılar, jürileri döndürerek yarışmada kalmaya çalışıyorlar.

Bu akşam şarkısını seslendiren Burak Kartal yarışmaya Ankara’dan katılıyor ve sekiz yıldır Ankara’da farklı mekanlarda sahne alıyor. Kendisini daha iyi yerlerde görmek isteyen Burak, jürilerden de güzel övgüler aldı ve O Ses Türkiye macerasına da başladı.

O Ses Türkiye Burak Kartal Kimdir Kimi Seçti?

Burak Kartal, yarışmaya Ankara’dan katılıyor ve bu akşam ‘Ben İnsan Değil Miyim’ isimli şarkıyı seslendirerek dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Jürilerden Murat Boz, Seda Sayan’ı; Beyaz ise Hadise’yi blokladı.