O Ses Türkiye Bertin Yıldız Kimdir Kimi Seçti

Cumartesi ve Pazar Akşamları milyonları ekran başına kilitleyen O Ses Türkiye yarışmasında bu akşam yine mükemmel sesler seyirci ve izleyici ile buluştu. Yarışmaya katılan Hakan söylediği şarkı ile dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı yarışma genel olarak heyecanlı ve eğlenceli geçti. Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden yarışmacıların katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında jüriler takımlarını tamamlamaya yakınlaştılar. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla Cumartesi ve Pazar Akşamları TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda ise Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Seda Sayan ve Hadise isimleri bulunuyor.

O Ses Türkiye Bertin Yıldız Kimdir Kimi Seçti

Jürilerin takımlarını oluştururken aralarında geçen tatlı atışmalar seyircileri ve izleyenleri kahkahalara boğuyor. O Ses Türkiye yarışmasına oldukça yetenekli yarışmacılar katılıyor. Bazıları arabesk bazıları pop bazıları rap gibi birçok müzik türünde şarkılarını seslendiriyorlar. Yarışmaya bugün de birbirinden farklı ve çok yetenekli yarışmacılar katıldı ancak içlerinden biri vardı ki seyircileri izleyenleri ve jürileri derinden etkiledi.

O Ses Türkiye Bertin Yıldız Kimdir Kimi Seçti

7 Aralık Cumartesi günü yarışmaya katılan Hakan, Orhan Ölmez’in Damla Damla isimli şarkısını söyledi. Seyirciler ve jüriler şarkıyı çok beğendi ve ikinci kez şarkıyı söylemesini istediler. 15 yaşında müzik hayatına başladı. Maltepe üniversitesinde okuyor. Bir çok müzik aleti çalıyor. İsmi anne ve babasının isimlerinden oluşuyor. Annesinin adı Berna babasının adı ise Metin. Bertin Yıldız, Murat Boz’u seçti.