O Ses Türkiye Barış Öztuna Kimdir Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Barış Öztuna Kimdir Kimi Seçti?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının seçmeleri Türkiye’nin birçok farklı şehrinde yapılıyor. Seçmelerin yapıldığı her şehirde büyük bir katılımın olduğu yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor. Keşfedilmeyi bekleyen birçok ses O Ses Türkiye yarışması ile keşfediliyor ve sanat dünyasına kazandırılıyor. Daha önceden de yarışmaya katılan Aleyna Tilki, İrem Derici gibi isimler O Ses Türkiye maceralarından sonra hem Türkiye’de hem de dünyada tanınan sanatçılar arasına girmeyi başardılar. Yarışmaya bu akşam katılan Barış Öztuna ‘da O Ses Türkiye macerası süresince ve sonrasında da isminden oldukça söz ettirecek gibi görünüyor.

O Ses Türkiye Barış Öztuna Kimdir Kimi Seçti?

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları izleyici ile buluşan O Ses Türkiye yarışması Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geliyor. Yarışmada Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri jüri koltuğunda bulunuyor. Jüriler takımlarını tamamlamak üzereler ancak yarışmaya bu akşam katılan Barış’ı takımlarına alabilmek için ellerinden geleni yaptılar. Sesi ve kişiliği ile herkesi kendisine hayran bırakan Barış, O Ses Türkiye yarışmasında finalde görme ihtimalimiz yüksek.

O Ses Türkiye Barış Öztuna Kimdir Kimi Seçti?

15 Aralık akşamı O Ses Türkiye’ye katılan Barış Öztuna yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ve evli ve bir müzik grubu var. Barış Öztuna 39 yaşında ve medikal sektöründe çalışıyor ve bateri çalıyor. Dört jüri üyesini de döndürmeyi başardı ve yarışmada yoluna Seda Sayan ile devam ediyor.