O Ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir Kimi Seçti

O ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında yeni sesler keşfedilmeye devam ediyor. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yarışmaya her hafta birbirinden farklı yarışmacılar katılıyor. Bu akşam yarışmaya katılan bir isim ise jürileri, seyircileri ve izleyicileri kendine hayran bırakmayı başardı. Güzel sesiyle dört jüriyi de döndürmeyi başaran yarışmacı sesiyle tüm dinleyenleri mest etti.

TV8 ekranlarında Cumartesi ve Pazar akşamları yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jürilerin takımlarını tamamlamalarına az bir süre kala yarışmaya muhteşem sesler gelmeye devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri buluyor. Jüriler neredeyse takımlarını oluşturdular ancak bu akşam yarışmaya katılan isim jüriler arasında tatlı bir çekişme yaşattı. 4 jüri de yarışmacıyı kendi takımına alabilmek için elinden geleni yaptı.

8 Aralık Pazar günü yarışmaya katılan dört jüriyide döndürmeyi başardı ve özellikle Hadise’den övgü dolu sözler aldı. Hadise “9 yıldır bu yarışmadayım ancak böyle bir ses daha önce duymadım” diyerek yarışmacıyı onurlandırdı.

O Ses Türkiye Yarışması yine izleyenleri hayran bıraktı. 8 Aralık Pazar günü tv 8 ekranlarında eğlenceli dakikalar yaşandı. Murat Bozun Beyaz ile mücadele ettiği sahneler izleyenleri kahkahaya boğdu.

Aysu Mişon Kıbrıs’tan yarışmaya katılıyor. Özel günlerde festivallerde ve otellerde çağırılınca sahne aldığını söylüyor. Aysu Mişon Sena Şener’den Sevmemeliyiz şarkısını seslendirdi. Aysu Mişon şarkıya girer girmez Murat Boz butona basarak döndü. Murat boz beyaza yalvarmasına rağmen bloklanmaktan kurtulamadı. Beyaz Murat’ı bloklayınca Seda ve beyaz kaldı. Aysu Mişon jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk’ü seçti.