O Ses Türkiye Asena Bayat Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar Akşamları TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yarışmaya yayınlandığı her gün birbirinden farklı ve güzel sesler katılmaya devam ediyor Bu akşam yarışmaya katılan Asena Bayat ise Kınıfır Bed Reng Olur isimli şarkıyı seslendirdi ve jüri üyelerinden Beyaz ve Seda Sayan’ı döndürmeyi başardı. Şarkısını öz güvenli bir şekilde söyleyerek sesinin güzelliğini tüm salona kanıtlayan Asena iki jüri üyesini döndürerek yarışmada kalmaya hak kazandı.

O Ses Türkiye Asena Bayat Kimdir Kimi Seçti

Cumartesi ve Pazar Akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geliyor. Yarışma yayınlandığı her gün izleyenler tarafından oldukça ilgi görüyor. Yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yarışmacılar katılıyor.

O Ses Türkiye Asena Bayat Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye yarışmasına 8 Aralık Pazar günü katılan Asena Bayat, 21 yaşında ve Kocaeli üniversitesinde Kamu Yönetimi okuyor. Yarışmaya Kocaeli’den katılıyor ve ailesinin desteğini de arkasına alarak yarışmaya katıldı. Kınıfır Bed Reng Olur şarkısını seslendiren Asena, Seda Sayan ve Beyaz’ı döndürmeyi başardı. İkisi arasında bir seçim yapmak zorunda olan Asena Beyazıt Öztürk’ü seçti.