O Ses Türkiye Arzum Apraş Kimdir? Durunun Hikayesi, Kimi Seçti?

O Ses Türkiye Duru Kimdir? Durunun Hikayesi, Kimi Seçti?

O Ses Türkiye 6 Aralık Cumartesi günü muhteşem yarışmacılara ve performanslara sahne oldu. 4 jüri üyesinin kapmak için kıyasıya yarıştıkları yarışmacılar ise hangi jüri üyesini seçeceği konusunda oldukça kararsız kaldı. Eleme aşamalarında yavaş yavaş sona gelindi. Bu nedenle jüri üyeleri daha da seçici davranmaya, her performansa dönmemeye başladı. O Ses Türkiye de Cumartesi günü izleyenler keyifli dakikalar yaşadı. Jüri üyeleri son günlere yaklaştıkça daha da seçici davranmaya başladı. Buna rağmen 4 jüri üyesini de döndürmeyi başaran isimler oldu.

O Ses Türkiye Durunun Hikayesi;

Duru yıllar önce de O Ses Türkiye’ye katılmak isteyen bir yarışmacı. Ama yarışmaya katılmak istediği de bir isim vardı o zamanlar. Duru yarışmaya kardeşi ile birlikte katılmak istiyor. Malesef ki Duru yarışmaya tek katılıyor. Çünkü durunun kardeşi amansız bir hastalığa yakalanıyor ve hayatını kaybediyor. Bu nedenle de yarışmada hüzünlü dakikalar yaşanıyor.

O Ses Türkiye Duru Kimdir? Durunun Hikayesi, Kimi Seçti?

Arzum Apraş Çorumlu 20 yıldır müzik yapıyor. Kardeşi duru ile katılmak isterken hayatını kaybediyor ve duru olmadan yarışmaya katılıyor. Arzum kardeşi lenf kardeşi ve yarışmaya kardeşi adına bu hayale gerçekleştirmek istiyor. Kemoterapilere kokteyle gidiyoruz diyerek katıldığını söylüyor. Ama malesef duruyu kaybetmişler. Şarkıların hepsi duru ile söylediği şarkılar. Sahnede kardeşimle düet yaparcasına hissederek söyleyeceğimi diyor. arzum küçüğüm şarkısını seslendirdi. Arzum şarkısiyı seslendirilen bıraktı ve o anda beyaz döndü .. Beyaz daha önce hep böyle bir durum yaşayan biri olurda döneceğim derdi ve öyle de oldu. Beyazıt Öztürk Gönüller’i fetih etti . İstemeden farkında olmadan gerçekten çok masum bir insanı ve bir anneyi mutlu eden Beyazıt duygusal anlar yaşadı . Biz 3 kişiyiz diyen Beyazıt Gönüller’i fethetti .