O Ses Türkiye Alper Çayır Kimdir Kimi Seçti

O Ses Türkiye Alper Çayır Kimdir Kimi Seçti

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. O Ses Türkiye Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara geliyor. O Ses Türkiye yarışması ile  Türkiye’de ve dünyada tanınanacak birçok sanatçı keşfediliyor. O Ses Türkiye yarışmasına birçok farklı türde şarkılar seslendiren yarışmacılar katılıyor. Bazıları rock, bazıları pop, bazıları rap, bazıları arabesk ve daha bir çok türde şarkılarını seslendiriyorlar. Yarışmaya bu akşam katılan Alper ise kendine has sesiyle ve özgüveni ile seyircileri, ekran başında izleyenleri ve jürileri kendine hayran bırakmayı başardı. Güzel sesiyle herkesi mest etti.

O Ses Türkiye Alper Çayır Kimdir Kimi Seçti

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye yarışması Cumartesi ve Pazar günleri izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmanın jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise isimleri bulunuyor. Jüriler in amacı güçlü takımlar kurarak O Ses Türkiye’de şampiyonluğu elde edebilmek. Üç jüri üyeside yarışmaya bu akşam katılan ve güçlü sesi ile herkesi kendine hayran bırakan yarışmacı Alper’i takımlarına almak için ellerinden geleni yaptılar.

O Ses Türkiye Alper Çayır Kimdir Kimi Seçti

14 Aralık akşamı yarışmaya katılan Alper Çayır 8 yaşından beri müzikle uğraşıyor. Yarışmaya Bursa’dan katılıyor ve bağlama çalıyor. Alper Çayır yarışmaya Beyazıt Öztürk ile devam ediyor.