O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu Kimdir? Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ekranların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacılar katılıyor ve yarışmada yer alabilmek için jürilerin karşısında şarkılarını seslendiriyorlar. Yarışmaya sadece Türkiye’den değil yurt dışından da birçok ülkeden yarışmacı katılıyor. Yarışmayı Acun Ilıcalı sunuyor ve yarışmanın jüri koltuğunda ise hem Türkiye’de hem de yurt dışında isimlerini ispatlamış olan Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk bulunuyor.

O Ses Türkiye  Ali Utku Köseoğlu Kimdir? Kimi Seçti?

Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında yarışmacılar sahneye çıkıyorlar ve ilk başta jürilerin sırtı yarışmacıya dönük oluyor. Yarışmacı şarkısını seslendirmeye başlıyor ve jüriler yarışmacının sesini beğendiği zaman koltuğundaki düğmeye basarak yarışmacıya dönüyorlar. Yarışmacıya dönmek demek o yarışmacıyı takımımda istiyorum demek oluyor. Daha sonra ise yarışmacı kendisine dönen jürilerin arasından birisini seçiyor ve O Ses Türkiye yarışmasında o jürinin takımında devam ediyor.

O Ses Türkiye  Ali Utku Köseoğlu Kimdir? Kimi Seçti?

Yarışmaya Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından insanlar katılıyor. İzleyiciler birbirinden farklı ve güzel seslere şahit oluyorlar. O Ses Türkiye yarışmasına katılıp daha sonra Türkiye’de ve dünyada ismini duyuran birçok sanatçı bulunuyor. Aleyna Tilki ve İrem Derici gibi bir çok sanatçının yıldızı, O Ses Türkiye yarışmasından sonra parladı.

O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu Kimdir? Kimi Seçti?

30 Kasım 2019 Cumartesi yarışmaya katılan Ali Utku Köseoğlu, yarışmaya İstanbuldan katılıyor ve 27 yaşında. Mesleği ise grafik tasarım. Yarışmada Hayko Cepkin’den Bertaraf Et şarkısını söyleyerek dört jüriyi de döndürdü. Seçtiği jüri ise Murat Boz oldu.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.