Netflix Orijinal Dizisi Atiye’nin 2. Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün yer aldığı Atiye dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Netflix ekranlarında 27 Aralık’ta izleyici ile buluşacak olan Atiye dizisinin yeni tanıtımı yayınlandı. Netflix’in ikinci Türk orijinal dizisi olan Atiye, fantastik ve aksiyon türünde izleyicilerle buluşacak. 27 Aralık tarihinde izleyicilerle buluşacak olan Netflix’in orijinal dizisinin ilk sezonu sekiz bölüm olarak yayınlanacak. 27 Aralık’ta izleyici ile buluşacak olan Netflix’in orijinal dizisi Atiye’nin yayınlanan 2. fragmanını haberimizin sonunda izleyebilirsiniz.

Netflix Orijinal Dizisi Atiye’nin 2. Fragmanı Yayınlandı

Senaryosunu Jason George ve Nuran Evren Şit ‘in birlikte kaleme aldıkları Netflix’in ikinci orijinal Türk dizisi olan Atiye, yazar Şengül Boybaş’ın ‘Karakalem ve Dünyanın Uyanışı’ adlı eserinden uyarlanmıştır. Genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten bugüne mistik yolculuğunun ele alınacağı dizi 27 Aralık’ta Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizide genç ve güzel ressam olan Atiye karakterine hayat verecek olan isim ise Beren Saat. Beren Saat’e dizide başrolde Mehmet Günsür ve Metin Akdülger isimleri eşlik ediyor.

Netflix Orijinal Dizisi Atiye’nin 2. Fragmanı Yayınlandı

27 Aralık’ta Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Atiye dizisinin başrolünde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger isimleri bulunuyor. Sizide Beren Saat genç bir ressamı canlandıracak. Anadolu topraklarında bir kazıda yapılan keşifle Beren Saat’in hayatı değişecek ve geçmişinin peşine düşecek. Merakla beklenen dizinin fragmanını izleyebilirsiniz.