Müge Anlı’da Salih Eryiğit Nerede? Bipolar Hastası Salih Eryiğit Bulundu mu?

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen ve güvenilen isimlerinden  birisi olan Müge Anlı, birçok insanın sorununa çözüm buluyor. Şimdi ise bipolar hastası 23 yaşındaki Salih Eryiğit aranıyor.

24 Aralık günü evine arkadaşını davet eden Salih, annesiyle beraber aynı odada uyudular. Arkadaşına ise kendi odasını verdi. 25 Aralık günü uyanan Ayşe Eryiğit, oğlunu evde göremediğini ve o günden itibaren de kayıp olduğunu söyledi.

Çözülemez denen olaylar çözülüyor ve birçok karanlık olay aydınlatılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 25 Aralık 2019 tarihinden bu yana kayıp olan bipolar hastası Salih Eryiğit aranıyor? Salih Eryiğit kaçırıldı mı ? Nerede?

Müge Anlı’da Salih Eryiğit Nerede? Bipolar Hastası Salih Eryiğit Bulundu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 25 Aralık’tan bu yana kayıp olan Salih Eryiğit aranıyor. Bipolar hastası Salih Eryiğit, 25 Aralık günü İzmir Karşıyaka’da kayboldu ve kaybolmasından bir hafta öncede telefonunu kaybetmişti. Salih’i İzmir’de gördüğünü söyleyenler de oldu ancak tam yeri bilinmiyor. Bipolar hastası Salih Eryiğit yaşıyor mu? Kaçırıldı mı?

Sonunda güzel haber geldi ve Salih Eryiğit Yamanlar Dağında bulundu ve sağlık durumunun kontrolü için hastaneye götürüldü.

Müge Anlı’da Salih Eryiğit Nerede? Bipolar Hastası Salih Eryiğit Bulundu mu?

Bipolar Hastalığı Nedir?

Bipolar bozukluk, kişinin duygudurumunda enerjisinde ve sosyal aktiviteleri tamamlama yetisinde bozulmalara neden olan psikolojik rahatsızlıktır. Bipolar bozukluğu olan kişiler iş ve okul hayatlarında ve aile ve arkadaş ortamlarında sorunlar yaşayabilirler. Toplumda her 100 kişiden bir veya ikisinde bipolar bozukluk görülür ve sıklıkla 15-35 yaş arasında ortaya çıkar. Belli bir tedavi planı yoktur ancak hekim hastaya göre bir tedavi planı uygular.