Müge Anlıda Koca Cinayeti! Katil Kim? Kocasını Çilem Hanım mı Öldürdü ?

Hafta içi her gün Atv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yayınlandığı her gün gündeme bomba gibi düşüyor. Programa konuk olan kişilerin anlattıkları izleyenlerin ağzını açık bırakıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, olaylar kısa sürede çözüm buluyor. Gündeme bomba gibi düşen olaylar, programı hem yurt içinden hem de yurt dışından izleyen izleyicilerin ilgileri ve dikkatleri ile çabucak çözülüyor. Programda cinayetler, kayıplar ve daha bir çok türde olaylar kısa sürede çözümleniyor.

Müge Anlıda Koca Cinayeti! Katil Kim? Kocasını Çilem Hanım mı Öldürdü ?

Müge Anlı, yapılan oylamalar sonucunda Türk insanlarının en güvendiği isimlerden biridir. İzleyiciler artık onu ailelerinden biri olarak görüyor. Programına konuk olan herkesi dikkatle dinleyen ve ilgiyle problemlerine çözüm bulmaya çalışan Müge Anlı, samimi, doğal ve cana yakın tavırlarıyla hafta içi her gün insanların karşısına çıkmaya devam ediyor. Programda Müge Anlı’ya, Avukat Rahmi Bey ve Psikolog Arif Hoca eşlik ediyor. Olayların kısa sürede çözüme kavuşmasında etkileri büyük olan Avukat Rahmi Bey ve Psikolog Arif Hoca’nın programa renk kattığı da bir gerçek.

Müge Anlıda Koca Cinayeti! Katil Kim? Kocasını Çilem Hanım mı Öldürdü ?

Atv ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00’da yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çözülemez denilen birçok olayın çözümlendiğine tanık oluyoruz. Müge Anlı bu kadar önemli bir iş yaparken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de sürekli yer alıyor. Hayvanlara olan sevgisiyle de tanınan Müge Anlı, bu yönde sosyal sorumluluk projelerinin de akla gelen ilk isimlerinden.

Engellilere yardımcı olma, tekerlekli sandalye yardımı ve daha bir çok konuda engelli insanların her zaman yanında olan Müge Anlı, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak da insanların gönlünü fethettmiştir. Okuma yazmaya verdiği önemle de bilinen Müge Anlı, yaşlı genç ayırmadan herkesin okuma yazma bilmesine çok önem veriyor ve bu konuda yapılan projelere de öncülük ediyor.

Müge Anlıda Koca Cinayeti! Katil Kim? Kocasını Çilem Hanım mı Öldürdü ?

28 Kasım Perşembe günü programa katılan Çilem Hanım kocasını öldürmediğini ancak koca katili olarak suçlandığını söyledi. Evlerinin penceresinden düşen Mustafa Kocaman’ın ailesi tarafından suçlanan Çilem Hanım, bu olayı yapmadığına dair görgü tanıklarını arıyor ve kendini aklamak istiyor. Çocuklarıyla kendisine yeni bir hayat kurmak isteyen Çilem Hanım tehditler aldığını ve çok kötü durumda olduğunu söyledi. Eşini öldürmediğini söyledi. Detaylar gelmeye devam ediyor..

Müge Anlıda Koca Cinayeti! Katil Kim? Kocasını Çilem Hanım mı Öldürdü ?

Programa telefonla bağlanan Çilem Hanımın görümcesi, Çilem’in Mustafa’dan boşanmak istediğini ve kardeşinin Çilem’i darp etmediğini söyledi. Detaylar gelmeye devam ediyor..