Müge anlı’da derya çiftçi kim tarafından dolandırıldı?

Müge anlı’da derya çiftçi kim tarafından dolandırıldı?

50 yaşındaki Derya çiftçi evlenme vaadiyle dolandırıldigini iddia ediyor. Başta az az isteyip sonra istedikce krediye başvuran Derya hanım 95 bin ile 100 bin TL arasında para kaptırdığıni söyledi. Eşi 8 yıl önce vefat etmişti. Komşusuna evlenmek istiyorum dedi. Komşusu kayınbiraderi ile tanıştırmış İstanbul’da yaşadığını araç kiralama işi ile uğraştığını söyledi. Çektiği paranın faiz ile 110 bin TL olduğunu söyledi. Yaşının 45 olduğunu iddia etti. Müge hanım niye sizden küçük biri diye sordu ancak yaşı büyük duruyordu dedi.

Müge anlı’da derya çiftçi kim tarafından dolandırıldı?

Bekar olduğunu bildiğini söyledi. Bir oğlu olduğunu ve onunda askerde olduğunu iddia etti. Tanıştıktan 20 gün sonra para vermeye başladığını siyleid
Paraları verdikten sonra beni engelledi ondan sonra dolandırıldigini anladım dedi. Ağlayarak bana çok yakınlık ilgi gösterdiğini söyledi. Yetim çocuğumun parasini istiyorum dedi. Dolandıran Haşim bey tehdit ettiğini söyledi. Oğlunu Antalya’da bırakıp kaçtığını söyledi. Haşim bey canlı yayına bağlandı başka bir sevgilisi olduğunu öğrendi için terk ettiğini söyledi ve ondan sadece vadeli 10 bin TL istediğini söyledi.