Müge Anlı’da 19 yaşındaki Fatma Bozkurt nerede? Yaşıyor mu?

Müge Anlı’da 19 yaşındaki Fatma Bozkurt nerede? Yaşıyor mu?

Temmuz ayında Gaziantep’ten kayboldu. 19 yaşındaki Fatma Bozkurt 5 aydır kayıp. Zeynep hanım kızının arıyor. 10 yaşından 18 yaşına kadar yurtta kalmış. Yurttan annesinin yanına geldiğinde geçinememisler. Kocasinindan çok çektiğini anlattı Zeynep hanım.

Müge Anlı’da 19 yaşındaki Fatma Bozkurt nerede? Yaşıyor mu?

Annesi Zeynep hanım fitre ile yaptığı evin daha borcu bitmedigini söyledi. Müge hanım evi gördüğünü iyiliği su istimal eder gibi evi villa gibi yapmisin dedi. O kadar büyük eve gerek yoktu diyor. Fatma annesinin evini beğenmediği için 5 aydır evden kaçtığını söylüyor. Evin tamamlanmasını istiyor.

Müge Anlı’da 19 yaşındaki Fatma Bozkurt nerede? Yaşıyor mu?

Kendisinin hasta olduğu için çok fazla çalışmadığını söyledi. Yardım istiyor. Yetkililer evimi tamir etsinler çocuklarım tekrar gelsin diyor.

FATMA BOZKURT BULUNDU…

Fatma Bozkurt bulundu bir ev tutulmuş erkek arkadaşı Muğla’da çalışılan bir kişidir. Fatma Bozkurt Gaziantep’te üniversiteye yakın bir evde tek başına oturuyormuş çalışmıyor erkek arkadaşı para yollayarak evini geçindirdigini söyleyen bir isimsiz arkadaşı aradı. Birde iddia ortaya attı kendi gitmedi annesi onu valizler kapıya koydu dedi.

9Aralık Yeni Gelişmeler;

5 aydır kayıp olan Fatma canlı yayına bağlandı ve annem beni süreli kovardi. Abimle bir olup beni sopayla dövdüler. Darp raporum var dedi. Ve eve dönmeyeceğini söyledi. Jandarma ile eve gelip eşyalarini aldığını ve annesinin eve koymadığıni söyledi. Müge hanım Zeynep hanıma evi sat küçük bir eve cik bu ev sana büyük ve masrafını karsilayamazsin dedi. Kadın bu duruma yanaşmıyor.

Şok Haber…!
Zeynep Hanım’ın daha önceden katıldığı ortaya çıktı. Gaziantep’teki o evle ilgili çok ilginç tesadüf…Daha önce Mehmet Muharrem Elbay konusu olan o ev iki yıl önceki programında konu olmuştu. Şimdi Zeynep hanım o evle ilgili konu açıldı.

Şokk Şok Şok

Kızını arayan Zeynep hanim, Cahit Ergül’un kardeşi çıktı. Mehmet Muharrem Erbay’la ilgili olan Cahit Ergül’un kardeşi aynı evle ilgili konusu oldu.
Babasını hala bulunamadığını iddia eden Mehmet Muharrem Erbay’in kızı Büşra Erbay hala babasının kayıp olduğunu babası kaybolmadan önce Zeynep hanım’in bizim eve gelip bu ev size mezar olacak dedi diyerek Zeynep Hanım’ın yalan söylediğini iddia etti.