Müge Anlı İle Tatlı Sertte Ne Oldu? Nedim Kim? Kocaali’de İki Kişinin Katili Kim? Emine ÇÖP’ün Katili Kim? Tuğçe SEMİZ Kim? Katil Kim? 24 Şubat

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sertte Kocaeli’de trafikte kırmızı ışıkta öldürülen iki kişi Emine ÇÖP ve Tuğçe SEMİZ cinayetini kim işledi? 24 Şubat 2022

Müge Anlı ile Tatlı Sertte 13 Şubatta Gebze’de yaşanan cinayetler merak konusu oldu trafikte kırmızı ışık esnasında öldürülen Tuğçe SEMİZ ve Emine ÇÖP’ün katilinin kim olduğu ve neden bu cinayeti işlediği her zaman olduğu gibi bu olayda da izleyicileri ekranlarına topladı. İnşaatçı olduğu bilinen ve Emine ÇÖP’e yardım eden ona para gönderen Nedim adlı kişi neden Emine’ye yardım etti? neden evinin camlarını değiştirdi? daha sonra neden Emine ile yakınlığı olan kişiler tarafından dövüldü? Cinayeti Nedim mi işledi gibi sorular herkesin aklını karıştırdı. Program esnasında Nedim’in verdiği belirsiz cevaplar ve duraksamalar Müge Anlı’yı sinirlendirdi.

24 Şubat perşembe günü Müge Anlı ile Tatlı Sertte 28 yaşındaki Emine ÇÖP ve 22 yaşındaki Tuğçe SEMİZ’in katilleri 2 kişi trafik esnasında kırmızı ışıkta arabadan inerek diğer araçta bulunan Emine ve Tuğçeyi vurarak öldürdü. Aynı araç içerisinde bulunan Yağmur’un ise korku ve şoktan dolayı zorlandığı belirtildi. Olayda 30 kurşun sıkılması da dikkatlerden kaçmadı. Olayın arkasında bir kin ve öfke olduğu aşikar.

Yağmur’un eski erkek arkadaşı Emine’yi tehdit ediyordu. Oktay ve Oğuzhan adlı şahısların programa gelmeleri bekleniyor. İlerleyen bölümlerde bu kişilerin programa geleceği olayların çözüme daha da yaklaşacağı düşünülüyor.

Bu bölümde adanalı muhtar cinayetinde eşi ve akrabaları arasından 6 kişinin kasten öldürmeden tutuklandığı bildirildi.