Müge Anlı ile Tatlı Sert Perihan Yatkın Nerede? Perihanı’ı Kim Kaçırdı?

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Programa her gün birçok konuk katılıyor ve katılan konuklar Müge Anlı ile dertlerini paylaşıyorlar. Programı bugün katılan Adem Bey ise eşi Perihan Hanım’ı arıyor. Perihan Yatkın nerede? Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde çalışan Perihan Yatkın’ı kim kaçırdı? 30 Aralık 2019 günü Nişantaşı’nda kaybolan Perihan Hanım nerede?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Perihan Yatkın Nerede? Perihanı’ı Kim Kaçırdı?

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, gündüz kuşağında hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Müge Anlı, programa katılan konuklara içtenlikle yardımda bulunuyor ve her konuda onları ilgiyle dinliyor ve birçok karanlık olayın çözüme kavuşturulmasını sağlıyor.

Programa bugün katılan Adem Bey ise eşinin kaçırıldığını iddia etti. Perihan Yatkın’ın eşi Adem Bey, eşiyle çalıştıkları yerlerin 3 dakikalık mesafede olduğunu söyledi. Adem Bey, kendisinin de zamanında eşini kaçırarak evlendiklerini de söyledi.

Perihan Yatkın ve eşi, İstanbuk Feriköy’de oturuyorlar ancak Perihan Hanım, Nişantaşı’nda bir AVM’de çalışıyordu. 24 yaşında olan Perihan yatkın nereye kaçırıldı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Perihan Yatkın Nerede? Perihanı’ı Kim Kaçırdı?

Müge Anlı’nın sunumuyla hafta içi her sabah Atv ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında beş gündür kayıp olan Perihan Yatkın aranıyor. Eşi Adem Bey, karısının kaçırıldığını düşünüyor. Bir çok olayın çözüme kavuşturulduğu Müge Anlı’nın programında Perihan Hanım’da, ekran başındaki izleyicilerin de yardımıyla yakın zamanda bulunacaktır.