Mucize Doktor Nazlı Aliye Aşkını m İtiraf Edecek? Nazlı Aliye Aşık mı Oluyor?

Mucize Doktor Nazlı Aliye Aşkını m İtiraf Edecek?

Mucize Doktor Dizisi fox tv ekranlarında ve Perşembe gecelerinin vazgeçilmez dizilerinden. Bu bölümde doktor Nazlı bir çıkmaza girdi. Ne yapacak, nasıl davranacak şu an bilinmese de Nazlı Ali Vefaya aşık olduğunu anlamaya başlıyor. Gelin ayrıntıları hep birlikte inceleylim.

Mucize Doktor Nazlı Aliye Aşkını m İtiraf Edecek?

Bilindiği üzere mucize doktor dizisinde doktor Ali vefa otizimli bir birey. Dizinin başrolü olan Ali vefa otizmli olmasına rağmen zekası ve ekstra özellikleri ile de dikkat çekiyor. Doktor Ali vefa ise en büyük Desteği doktor nazlı veriyor. Doktor nazlı Ali vefa yok bu desteği verirken aşık mı olacak. Doktor Nazlının arkadaşı nazlıdan eğer ölürsem eşimle evlen gibi ilginç bir istekte bulundu. Arkadaşının eşi ile birlikte yemeğe çıktığında doktor Nazlı sürekli Ali vefa dan bahsetti. Her bahsedişinde de yüzü kızardı. Bunu kendisi de fark etti.

Mucize Doktor Nazlı Aliye Aşkını m İtiraf Edecek?

Mucize Doktor Nazlı Aliye Aşkını m İtiraf Edecek? Nazlı Aliye Aşık mı Oluyor?

Doktor Nazlı yavaş yavaş Doktor Ali vefaya aşık olduğunu kendisi de anlıyor. Aynı şekilde arkadaşının eşi de Ali Vefa dan bahsettiğimde yüzün kızarıyor diyerek aşık olabileceğini Nazlıya tekrar hissettirdi. Nazlı bölüm sonunda Ali Vefaya bir şey itiraf ediyor. İzleyenler ise Nazlının itirafının Ali Vefaya olan aşkı olduğunu düşünüyor. Ama nerede daha henüz kendisi tam emin olmadan doktor Ali vefa ya aşkını itiraf etmeyecektir. Ali vefaya aşık olacağını düşünen doktor nazlı büyük ihtimalle ondan biraz uzak durması gerektiğini  söyleyecek. Peki doktor nazlı sizce doktor Ali vefaya bölüm sonunda ne itiraf edecek tahminlerinizi bizimle Yorumlarda paylaşabilirsiniz.