Mucize Doktor Ferman Ölüyor mu? Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Mucize Doktor Ferman Ölüyor mu? Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Mucize Doktor dizisinden sevenlerini şok eden bir haber geldi. Dizinin sevilen karakterlerinden Doktor Ferman’ın diziye veda edeceği haberi, Mucize Doktor takipçilerini, özellikle de Onur Tuna hayranlarını oldukça üzdü.

Mucize Doktor dizisinde Doktor Ferman karakterine, sevilen oyuncu Onur Tuna hayat veriyor. Berhayat Hastanesinin tecrübeli ve yakışıklı doktoru Ferman, dizinin 20. bölümünde enfeksiyon kapıyor. Peki Doktor Ferman’a bulaşan virüsün tedavisi yok mu? Doktor Ferman gerçekten diziden ayrılıyor mu?

Mucize Doktor Ferman Ölüyor mu? Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Kaptığı enfeksiyon sebebiyle karantinaya alınan Doktor Ferman, sadece ekran başındaki izleyicileri değil, ona çok değer veren Nazlı, Beliz, Ali ve diğer Berhayat Hastanesi doktor ve hemşirelerini de çok üzdü.

Özellikle Doktor Ali Vefa’nın, ‘Bir defa abimi kaybettim bir kere daha mı kaybedeceğim’ dediği sahne de gözyaşları sel olacak gibi görünüyor.

Doktor Nazlı ise Doktor Ferman’a, ‘Hocam sizi bir daha göremeyeceğim bilmeniz gerekiyor’ diyerek Doktor Ferman’a bulaşan enfeksiyonun ne kadar ciddi bir boyutta olduğunu da gözler önüne seriyor.

Berhayat Hastanesinin sahibi Beliz ise sevgilisi Ferman’ın başına gelenleri duyunca sinir krizi geçiriyor. Ferman’ın yanına gitmek istiyor ancak bu çok tehlikeli olduğu için ona engel alıyorlar. Peki Perşembe günlerinin vazgeçilmezi, reyting rekortmeni Mucize Doktor dizisinin sevilen oyuncusu Onur Tuna, kaptığı enfeksiyon sebebiyle diziden gerçekten ayrılıyor mu?

Mucize Doktor Ferman Ölüyor mu? Onur Tuna Diziden Ayrılıyor mu?

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Mucize Doktor’un 20. bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşanabilir. Doktor Ferman’ın durumu ciddi ancak Berhayat Hastanesi, mucizelerin hastanesi. Özellikle Doktor Ali Vefa, bir çok hastayı muhteşem zekasıyla ölümden döndürdü. Doktor Ferman sevenlerine güzel haber yeni bölüm fragmanı ile geldi ve Doktor Ferman ölmüyor arkadaşlar.