Mucize Doktor Ferman Hoca Kardeşine Kazadan Sonra Ne Yaptı? Kardeşi Neden Sakat Kaldı?

Mucize Doktor Ferman Hoca Kardeşine Kazadan Sonra Ne Yaptı?

Fox TV ekranlarından izlediğimiz mucize doktor dizisi perşembe gecesine yine damgayı vurdu Perşembe gecelerinin reyting rekortmeni mucize doktor dizisinde FErman’ın kardeşi nasıl bu hale geldi kazadan sonra fermanın kardeşine ne oldu çok merak ediliyor.

Mucize Doktor Ferman Hoca Kardeşine Kazadan Sonra Ne Yaptı?

Mucizedir doktor dizisinde Ali vefa ve ferman fermanın kardeşine iyi kardeşinin yanına gitti bu esnada beliz de fermani takip ediyordu Erman’ın o sırrını beliz de öğrendi yani ama belizin öğrendiğinden kimsenin haberi yok. Ferman hoca Ali’ye bu yaşananların aralarında kalmasını istediğini söyledi ne yapalım Ali Yaşananları saklayabilecek mi. Ferman hoca kardeşiyle parkta oynarken kardeşi balonları görür ve o balonlardan bir tanesini ister. O sırada ferman hocanın kardeşi oynadığı topu elinden kaçırır ve yola doğru koşar topu almak isterken arabanın altında kaldı buradan sonra neler yaşandığını kerim amca Ali’ye anlatmadı.

Mucize Doktor Ferman Hoca Kardeşine Kazadan Sonra Ne Yaptı?

Ferman hocanın kardeşi araba çarptı için mi bu şekilde sakat kaldı yoksa devamında sıkıntılar yaşanmış olabilir. Ferman Belize de her şeyi açıkladı. Ferman kardeşinin iyi olacağını düşünerek çok üstüne düşmüş. Çok zorlamış. Fatoş çok zorlanmış. Fermanın anne ve babası vazgeçip Fatoş’un bu durumunu kabullenmişsede ferman kabullenmeyip çok üstüne gitmiş. Peki ya sizce Fermanın kardeşi neden sakat kaldı ferman kazadan sonra kardeşine ne yaptı yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz