Mucize Doktor Dizisi Oyuncularının Gerçek Hayattaki Sevgilileri ve Eşleri

Fox TV ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan Mucize Doktor dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. MF Yapım’ın yapımcılığında Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin yapımcısı Asena Bülbüloğlu ve yönetmeni ise Yusuf Pirhasan. Otizmli bir doktor olan Ali Vefa’nın maceralarının ekranlara geldiği Mucize Doktor dizisi Berhayat Hastanesi’nde geçiyor. Berhayat Hastanesindeki doktor ve hemşirelerin çoğu dizide birbirleriyle sevgili.

Dizide Doktor Ferman, Berhayat Hastanesi’nin sahibi Beliz ile sevgili. Hemşire Açelya ise yakışıklı doktor Demir’e aşık. Demir ise Nazlı’ya. Doktor Nazlı ise dizinin otizmli doktoru Ali Vefa’ya gitgide aşık oluyor. Doktor Ali Vefa’nın sevdiği ender kişilerden birisi ise Nazlı. Doktor Tanju ile Kıvılcım arasında ise ilerleyen bölümlerde bir yakınlaşma olacak gibi görünüyor. Hastanenin sekreteri Gülin ile Güneş arasında da aşk yaşanıyor. Peki dizide bu kadar aşk yaşanırken dizideki oyuncuların gerçek hayatta ki aşk hayatları nasıl dersiniz?

Mucize Doktor Dizisi Oyuncularının Gerçek Hayattaki Sevgilileri ve Eşleri

Dizinin başrol karakteri olan Doktor Ali Vefa’yı canlandıran Taner Ölmez, gerçek hayatta kendisi gibi yetenekli bir oyuncu olan Ece Çeşmioğlu ile sevgilidir. 2002 yılında ‘Çocuklar Duymasın’ dizisi ile ekranlarla tanışan Ece Çeşmioğlu son olarak ‘Söz’ dizisinde Keşanlı’nın sevgilisi Melisa rolünü oynamıştır.

Dizide Doktor Ferman karakterine hayat veren ve Berhayat Hastanesi’nin sahibi Beliz ile sevgili olan Onur Tuna, bir dönem Keremcem’in eski eşi Seda Güven ile aşk yaşamıştır. Türkiye’nin gözde bekarlarındandır ve şuan bilinen bir sevgilisi yoktur.

Dizide güzel doktor Nazlı’yı oynayan ve başlarda Doktor Ferman’a aşık olan ama git gide Doktor Ali Vefa’ya gönlünü kaptıran Sinem Ünsal, magazinlerden uzak bir hayat sürmektedir ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Dizide Berhayat Hastanesi’nin sahibi olan ve Doktor Ferman’la sevgili olan Beliz karakterine hayat veren Hazal Türesan’ın gerçek hayatta sevgilisi yoktur.

Dizide Berhayat Hastanesi’nin sahibi olan Beliz’in, rahmetli babasının eşi olan Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Özder, gerçek hayatta, 33 yaşındaki müzisyen Sinan Güleryüz ile evlidir. İkili 2018 yılında evlenmiştir.

Dizide Doktor Tanju karakterine hayat veren Murat Aygen, 2010 yılından itibaren Nihan Aslı Elmas ile evlidir ve Nil adında bir kızları vardır.

Dizide yakışıklı doktor Demir karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe, şarkıcı İzzet Altunmeşe’nin oğludur ve 2019 yılının ilk aylarında sevgilisinin yüzünü tırmaladığı fotoğraflar ile gündeme gelmiştir. Yaptığı açıklamada üç yıllık sevgilisinin kendisine bunu yaptığını söylemiştir.

Dizide hemşire Açelya karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu, gerçek hayatta meslektaşı Caner Şahin ile sevgilidir.

Dizide Berhayat Hastanesi’nin Başhekimi Adil karakterine hayat veren Reha Özcan, gerçek hayatta ise Yeşim Özcan ile evlidir ve bir erkek bir kız çocuğu olmak üzere iki çocuk babasıdır.