Mucize Doktor Dizisi Konuk Oyuncu Filiz Kimdir? Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Fox TV ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan ve ilgiyle izlenen Mucize Doktor dizisinin 17. bölümüne, şirin mi şirin bir küçük oyuncu konuk olarak katıldı. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Filiz, diziyi izleyenlere ise bir yerlerden tanıdık geldi. Mucize Doktor dizisinin 17. bölümünde 8 yaşında bir kalp hastası olan Filiz karakterine hayat verecek olan isim Nisa Sofiya Aksongur. Peki kimdir Nisa Sofiya Aksongur? Daha önce hangi filmde rol aldı?

Mucize Doktor Dizisi Konuk Oyuncu Filiz Kimdir? Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Mucize Doktor dizisinin 9 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk oyuncu olarak katılan ve kalp hastası olan Filiz’in tüm test ve tahlilleri temiz çıkıyor ancak kanamasının sebebi anlaşılamıyor.

Tabiki iş Mucize Doktor Ali Vefa’ya düşüyor ve Doktor Ali, olayı çözüyor. Hatta başkalarının kalbini anlıyorum ama kendi kalbime bir çare bulamıyorum diyerek, Nazlı ile aralarında başlayacak olan aşkın da sinyallerini veriyor.

Doktor Nazlı ise dizinin merakla beklenen 17. bölümünde Doktor Ali Vefa’ya olan aşkını arkadaşı Açelya’ya itiraf ediyor.

Mucize Doktor Dizisi Konuk Oyuncu Filiz Kimdir? Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Mucize Doktor dizisinin oldukça heyecanlı 17. bölümünde konuk oyuncu olarak katılan Nisa Sofiya Aksongur’u tanıyalım.

Nisa Sofiya Aksongur

Nisa Sofiya Aksongur, 30 Mart 2011 İstanbul doğumludur. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo’nun kızı Ova  rolünde oynamıştır. Kuzgun, Ağlama Anne, Adını Sen Koy gibi dizilerde de rol almıştır. Locman isimli sinema filminde de rol aldı.