Mucize Doktor Ali Fermanın Sırrını Saklayabilecek mi?

Mucize Doktor Ali Fermanın Sırrını Saklayabilecek mi?

Fox TV ekranlarında izlenme rekorları kıran mucize doktor dizisi bu akşam sevdiğiyle buluşuyor. Geçtiğimiz bölüm mucize doktor dizisinde Ali vefa ferman doktorum kız kardeşi olduğunu ve Beyin felci geçirerek bakım evinde kaldığını öğrenmişti. Ferman doktor ise bunu bir sır olarak saklamakta. Peki ya sizce Ali vefa ferman doktorun bu büyük sırrını saklayabilecek mi? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Mucize Doktor Ali Fermanın Sırrını Saklayabilecek mi?

Bildiğimiz gibi otizmli bireyler her zaman ketum olabilirler ve hatta hiç konuşmaya dabilirler bu nedenle Ali vefa ferman doktorun sırrını saklayabilirz ama Ali vefanın dizide zaman zaman kendini tutamayıp yerli yersiz konuştuğunu da biliyoruz. Otizimli bireyler ayrı tutarsak Ali Vefa sanki bu sırrı uzun süre saklayamıyorcak gibi. Çünkü Ali Vefa hastaneye gelen hastalarına karşı da Sırları saklayamamak de bir çok hastanın yaşamış olduğu hastalıktan dolayı ölebileceğini açık açık hastalara söylemektedir. Bu nedenle Ali vefa ferman hocanın sırrını saklayamayıp, En kötü ihtimalle doktor arkadaşları ile paylaşacaktır.

Mucize Doktor Ali Fermanın Sırrını Saklayabilecek mi?

Peki sizce otizimli bireyler sır tutar mı gerçekte otizimli bireylerin sır tutma gibi ya da sırları hemen paylaşma gibi özellikleri varmıdır. Ali vefanın dışında genelde otizmli bireyler sırları rahatlıkla tutarlar tabi sır tuttuklarını farkında değillerdir ama zaten çok aktif ve konuşkan olmadıkları için, bu tip konularda kendi içine kapanırlar. Sizlerde Ali vefanın ferman hocanın sırrını ne kadar süre saklayacağım ya da hiç saklayamayacağını Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.