Mucize Doktor 17. Bölüm Ne Zaman? 2-9 Ocak 2020 Mucize Doktor Yok mu?

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor sevenlerine kötü haber. Bu hafta yeni bölüm yayınlanmayacak mı? Mucize Doktor neden yayınlanmayacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Perşembe günleri Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Mucize Doktor dizisi ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Dizi her bölümü ile izleyenleri kendisine bağlamaya devam ediyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan ve reytinglerde en üst sıralarda yer alan Mucize Doktor dizisi uzun soluklu bir dizi olacağının da sinyallerini veriyor.

Peki Mucize doktor bu hafta yok mu? Diziyi ilgiyle takip edenlere kötü haber geldi mi? Tüm detaylar haberimizde.

Mucize Doktor 17. Bölüm Ne Zaman? 2-9 Ocak 2020 Mucize Doktor Yok mu?

MF Yapım’ın yapımcılığında Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Mucize Doktor dizisinin, yapımcısı Asena Bülbüloğlu yönetmeni ise Yusuf Pirhasan. Dizinin senaryosunu ise Pınar Bulut ve Onur Koralp kaleme aldı.

Dram türünde izlediğimiz dizide otizmli bir doktorun maceralarını izlemekteyiz. Dizide otizmli birey rolünde ise Taner Ölmez yer alıyor. Otizmin bir türü olan Otizm Savant Sendromlu olan Taner Ölmez, dizide Doktor Ali Vefa karakterine hayat veriyor.

Berhayat Hastanesi’nin zeki, yetenekli ve otizmli doktoru Ali Vefa izleyicilerin dizide en sevdiği karakter. Diğer karakterleri ve konusu ile de izleyenlerin oldukça ilgisini çeken diziden sevenlerine kötü haber geldi. Dizi bu hafta yayınlanmayacak mı?

Mucize Doktor 17. Bölüm Ne Zaman? 2-9 Ocak 2020 Mucize Doktor Yok mu?

Yeni yıla girilen ilk haftalarda diziler yeni bölüm yayınlamazlar. Bunun sebebi ise yeni yıl reklam anlaşmalarının yapılıyor olmasıdır. Bu sebepten dolayı 2 Ocak 2020 tarihinde Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü ise 9 Ocak 2020 Perşembe günü Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.