Mucize Doktor 14. Bölüm Fragmanı İzle

Fox Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, dizi severlerden her hafta tam not almaya devam ediyor. Dizinin 13. bölümü de hem duygusal hem eğlenceli bir çok sahnesi ile geride kaldı. Mucize Doktor dizisi sevenleri ise şimdiden 14. bölümü merakla beklemeye başladılar. Dizinin 12 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Biraz da olsa merakları giderecek olan fragmanı haberimizin sonunda izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 14. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin yayınlanan son bölümünde otizmli bir birey karakterine hayat veren Taner Ölmez, dizideki ismiyle Doktor Ali Vefa, kendisini öpen hastasının yakınları tarafından dövüldü. Bu durumu duyan Nazlı ve diğer arkadaşları kadar izleyiciler de çok üzüldü. Dizinin son bölümünde Doktor Ali Vefa ve Doktor Ferman arasında buzlar erimeye başladı ve Doktor Ferman kimseyle paylaşmadığı sırrını, Ali Vefa ile paylaştı. Dizide otizmli bir bireyi canlandıran Doktor Ali Vefa kimseye dokunamıyordu. Bu durumun üstesinden gelmek istediği için ilk defa kendi isteğiyle birilerine dokunmaya karar verdi ve bu kararını uygulamaya koymaya çalıştı.

Mucize Doktor 14. Bölüm Fragmanı İzle

Fox ekranlarının sevilen dizisinin 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 14. bölümünün de oldukça ilgi çekici ve heyecan verici olduğu görülüyor.