Mucize Doktor 13. Bölüm Ali Vefayı Kim Dövüyor?

Mucize Doktor 13. Bölüm Ali Vefayı Kim Dövüyor?

Mucize Doktor fox tv ekranlarında seyircinin karşısına çıkıyor. 13. Bölüm fragmanında Doktor Ali Vefa bir grup tarafından dayak yiyor.

Mucize Doktor 13. Bölüm Ali Vefayı Kim Dövüyor?

Ali Vefayı kimler dövüyor diye düşünenler için bu haberi yaptık. Ali Vefa fragmanın diğer sahnesinde yaşlı bir teyze ile ilgileniyor. Bu ilgilenme esnasında yaşlı teyze Ali Vefa istemeden onu dudağından öpüyor. Tabi Ali Vefa bu durumun ciddi bir şey olduğunu bilmiyor olabilir. Bu nedenle Ali Vefa komik bir şekilde beni öptü diyor. Bu sahne zaten seyircileri de çok güldürdü. Dizide otizmli bir Doktor rolünde olan Ali Vefa sonrasında bir gurup tarafından dayak yiyor. Mucize Doktorda Ali Vefa dayak yerken hemen haber hastaneye gidiyor. Büyük ihtimal ile olay zaten hastane önünde oluyor.

Mucize Doktor 13. Bölüm Ali Vefayı Kim Dövüyor?

Mucize Doktorda hastaneden çıkıp olay yerine gelen doktorlar hayret içerisinde kalıyor. Seyirciler ise bu sahneyi çok merak ediyor. Bakalım devamında Ne olacak? Bilindiği üzere Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa ismi kimseye dokunamamaktadır. Hatta bunun bir sorun olduğunun da farkındadır ve ilk kez birine dokunacağım diyerek sevinir. İlk dokunuşu denemeye çalışırken de çok korkmaktadır. Sonrasında ise farkında olmamada aşık olduğu nazlıya dokunuyor ve bu durum onu çok mutlu ediyor. Mucize Doktor heyecan ile devam ediyor. Mucize Doktor dizisini takip etmek isteyenler sayfamızda takipte kalabilirler.