Masterchef Yasin’in Pilavcı Dükkanı Nerede?

Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Masterchef, her hafta yeni heyecanlarla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenilen yarışmada, yarışmacıların gerçek hayatları da merak konusu. Her yarışmacı farklı bir özelliği ile diğer arkadaşlarının önüne geçiyor. Kimisi aşçı kimisi ev hanımı kimisi ticaretle uğraşıyor. Aralarında öyle bir isim var ki kendine has tarzıyla yediden yetmişe herkes tarafından severek izleniyor. Özellikle çocuklar tarafından da çok sevilen Masterchef yarışmacısı Yasin Obuz, izleyenlerine eğlendirmeye devam ediyor.

Masterchef Yasin’in Pilavcı Dükkanı Nerede?

Masterchef yarışmasında yarışmacılar en iyi yemeği yapmaya çalışıyor, eğer yapamazlarsa maalesef eleniyorlar. Her hafta bir yarışmacı yarışmaya ve hayallerine veda ediyor. Hiç bir yarışmacı elenmek istemiyor elbette ancak mesleği aşçılık olanlar bir adım önde görünüyor. Yarışmanın en eğlenceli isimlerinden olan Yasin ise aşçı olmamasına rağmen yarışmada ki iddiasını sürdürüyor. Yasin’in aşçı değil ancak aşçılık mesleğine çok da uzak olmayan bir işle uğraşıyor. Pilavcı dükkanı bulunan Yasin, yarışmada bilmediği birçok yemeği arkadaşlarından ufak ipuçları alarak lezzetli bir şekilde hazırlıyor.

Masterchef Yasin’in Pilavcı Dükkanı Nerede?

Yasin Obuz, 32 yalından ve aslen Diyarbakırlı. Üniversite eğitimini Spor Fakültesinde tamamlamıştır. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Yasin’in pilavcı dükkanı bulunuyor. Yarışmada sürekli pilavcı dükkanının konusu geçtiği için dükkanının nerede olduğu da merak konusu oldu.

Masterchef Yasin’in Pilavcı Dükkanı Nerede?

Masterchef Türkiye 2019 yarışmasında ilgiyle izlenen Yasin Obuz’un dükkanı İstanbul Fatih’te Sirkeci bölgesinde bulunuyor. Yasin Obuz’un dükkanının ismi ise Pilavcı Hırşit. Pilavları sekiz lira gibi uygun fiyata satışa sunuyor.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.