Masterchef Yarışmacıları Engelsiz Yaşam Merkezinde! Engelsiz Yaşam Merkezi Nerede ?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programı çoğu zaman stüdyoda çekilmesine rağmen zaman zaman farklı mekanlarda da çekim yapılıyor. Masterchef yarışmacılarını bazen Edirne’de başpehlivanlara bazen bir okulda öğrencilere bazen ise Sakarya’da şehitlikte gazilere yemek yaparken görüyoruz. 3 Aralık Salı günü yayınlanan Masterchef programı ise Engelsiz Yaşam Merkezi’nde çekildi. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü olması sebebiyle günün öneminin de vurgulandığı yarışmada çok özel insanlara yemekler yapıldı. Engelsiz Yaşam Merkezinde bulunan herkesin güzel bir gün geçirmesini sağlayan Masterchef yarışmacıları ve şefleri takdir edildi. Masterchef yarışmasının 3 aralık günü çekilen programının mekanı olan Engelsiz Yaşam Merkezinin nerede olduğu merak edilmeye başladı.

Masterchef Yarışmacıları Engelsiz Yaşam Merkezinde! Engelsiz Yaşam Merkezi Nerede ?

Masterchef yarışmasında sona doğru hızla yaklaşılırken, 3 Aralık programı Dünya Engelliler Günü olmasından dolayı Engelsiz Yaşam Merkezinde çekildi. Özel insanlara yemeklerin yapıldığı bu günde çok eğlenceli bir gün geçirildi. Yemekler yapıldı, şarkılar söylendi. Eğlenceli geçen programda zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Masterchef’in 3 Aralık günü Engelsiz Yaşam Merkezi’nde çekilen bölümünden sonra en çok merak edilense Engelsiz Yaşam Merkezi’nin nerede olduğu oldu.

Masterchef Yarışmacıları Engelsiz Yaşam Merkezinde! Engelsiz Yaşam Merkezi Nerede ?

Türkiye’nin birçok ilinde Engelsiz Yaşam Merkezi bulunuyor. Masterchef’in 3 Aralık bölümünün çekildiği Engelsiz Yaşam Merkezi ise İstanbul Üsküdar’da. 2015 yılında yapılan Engelsiz Yaşam Merkezi Bulgurlu Mahallesi’nde bulunuyor. Türkiye’nin en kapsamlı engelsiz yaşam merkezidir. 7 yıldızlı otel konforunda olan merkezde, oyun eğlence odası, 2 yüzme havuzu, çok amaçlı etkinlikler salonu, okuma salonu, kafeterya gibi birçok bölüm bulunuyor.