Masterchef Türkiye Elenen İsim Belli Oldu! 29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Eleme Gecesi!

Tv8 ekranlarının vazgeçilmezi, ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen yarışması Masterchef Türkiye’de bir eleme gününe daha gelindi. Yarışmanın normal şartlarda eleme programı Perşembe günleri yayınlanıyordu. Programda bu hafta ise yayın akışı değişikliğine gidildi ve eleme günü programı 29 Kasım 2019 Cuma günü yani bugün yayınlandı. Bugün yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasında bir isim yarışmaya ve hayallerine, Türkiye’nin Masterchef’i olma hayallerine veda etti. Yarışmacıların hepsi son güne kadar ilerlemek ve Masterchef yarışmasından birinci olarak ayrılmak istiyor. Masterchef Türkiye 2018 yarışmasında bu hedefe ulaşan isim Uğur Kardaş olmuştu.

Uğur Kardaş

Sadece bir kişinin bu isteği gerçekleşecek ve son güne kadar her hafta bir yarışmacı yarışmadan ayrılacak. Rıfat mı, Güzide mi, Batuhan mı yoksa Kıvanç mı yarışmaya veda edecek? Bu hafta yarışmaya veda eden isim kim? Masterchef olma hayalleri son bulan ve yarışmadan ayrılan isim kim?

Rıfat Yurttaş

Masterchef Türkiye Elenen İsim Belli Oldu! 29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Eleme Gecesi!

25 Kasım Pazartesi günü başlayan hafta, mavi takım ve kırmızı takım arasında kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Eğlenceli dakikalara sahne olan yarışmada zaman zaman gergin anlar da yaşandı. Yarışmada genel olarak takım oyunları oynanıyor ancak dokunulmazlık ve eleme oyunları gibi bireysel oyunlarda var.

Batuhan Bayır

Dokunulmazlık oyununu kazanan kişi bir hafta daha yarışmada kalmayı garantilerken eleme potasına gidecek olan bir kişiyi de seçiyor. Diğer bireysel oyun ise eleme oyunu ve yarışmaya veda edecek ismin belirlendiği eleme oyununda bugün diğer arkadaşlarından geride kalarak yemeği en az beğenilen ve yarışmaya veda eden isim kim?

Kıvanç Ermiş

Masterchef Türkiye Elenen İsim Belli Oldu! 29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Eleme Gecesi!

Hafta boyunca yapılan yarışmalarda eleme potasına iki mavi takımdan iki de kırmızı takımdan yarışmacı girdi. Bu yarışmacılar Batuhan, Rıfat, Güzide ve Kıvanç. Aralarında yarışmanın favorisi olarak gösterilen isimler de bulunuyor ancak bir önceki hafta da Masterchef’te yine favori olarak gösterilen yarışmacı Suna elenmişti. Bu hafta da bir sürpriz oldu mu dersiniz? Detaylar gelmeye devam ediyor..

Güzide Mertcan

Masterchef Türkiye Elenen İsim Belli Oldu! 29 Kasım 2019 Cuma Masterchef Eleme Gecesi!

Masterchef Türkiye yarışmasında bu haftada potada dört isim vardı. Bu isimler Kıvanç, Batuhan, Rıfat ve Güzide. Eleme yarışmasında arkadaşlarından bir adım geride kalarak, yemeği şefler tarafından daha az beğenilen ve yarışmaya veda ederek Masterchef olma hayallerine veda eden isim Kıvanç Ermiş oldu.