MasterChef Türkiye 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Belli Oldu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef hafta içi her gün izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Tv8’in ilgi ile takip edilen programında her hafta bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor. MasterChef’e en son veda eden isim Rıfat Yurttaş olmuştu. Bu haftada kıyasıya geçen bir mücadele sonucunda bir yarışmacı daha MasterChef’ten ayrılıyor.

Finale sayılı günler kaldı. MasterChef Türkiye 2019’un birincisinin, Türkiye’nin MasterChef’inin belirlenmesine sayılı günler kaldı. Tüm yarışmacılar ellerinden geleni sonuna kadar yapıyorlar ancak her hafta bir kişi yarışmaya ve MasterChef hayallerine veda ediyor. Yarışmadan bu hafta elenen isim kim?MasterChef hayallerine veda eden isim kim oldu?

MasterChef Türkiye 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Belli Oldu

Masterchef Türkiye 2019 finallerine sayılı günler kala bu hafta yarışmada Batuhan Bayır, Cemre Uyanık, Alican Sabunsoy, Güzide Mertcan ve Ekin Ulaş’ın kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi. MasterChef Türkiye 2019’da son beşe kalan isimlerden Cemre Uyanık, bu senenin finallerine kalan ilk isim oldu. Yemek bilgisi ve yaptığı yemeklerle bu sene MasterChef’te isminden oldukça söz ettiren Cemre, ilk finalist oldu.

MasterChef Türkiye 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Belli Oldu

MasterChef Türkiye 2019’da bu hafta eleme potasına giren üç isim Batuhan Bayır, Ekin Ulaş ve Alican Sabunsoy oldu. Cemre Uyanık finallere gitmeyi garantiledi. Güzide Mertcan ise bu haftayı elenmeden atlattı ve finallere bir adım daha yaklaştı. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan Batuhan, Alican ve Ekin’in eleme potasındaki kıyasıya mücadelesi sonucu MasterChef Türkiye 2019’un son dördünde kendine yer bulamayan isim belli oluyor.

MasterChef  Türkiye 20 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Belli Oldu

Tv8’in ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef’te bu hafta hayallerine veda eden isim Batuhan Bayır oldu. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan Batuhan yarışmanın 5. si olarak MasterChef Türkiye 2019’a veda etti.