MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti? 21 Kasım Masterchef Kim Elendi?

Tv8 ekranlarında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanan Masterchef yarışması, yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yemeklerin yarıştığı yarışmada her hafta bir kişi eleniyor. Bu hafta elenen sürpriz isim kim? Yarışmaya kim veda etti? Tüm detaylar haberimizde.

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Tv8’in eğlenceli yarışmasında her hafta hareketli dakikalar yaşanıyor. Yarışmacıların kimisi aşçı kimisi farklı mesleklerden. Ancak tek bir ortak amaçları var yemek yapmak. Verilen süre içerisinde yemekler takım olarak yapılıyor ancak her hafta bir kişi eleniyor. Elenen kişinin yoğun üzüntü yaşadığı yarışmada herkes son güne kadar orada kalıp birinci olabilmeyi yani Masterchef olabilmeyi hedefliyor.

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Her hafta aynı zamanda yeni yeni yemekler de öğrendiğimiz yarışma da izleyicilerin eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayan yarışmacılar bulunuyor.Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen Yasin, kendine has tavırlarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Yarışmacılar arasında İstanbullu’da var, İzmirli’de var, Adanalı’da var ancak herkesin tek bir amacı var en iyi yemeği çıkarıp kendilerini şeflere kanıtlamak ver elenmeden son güne kadar ilerlemek.

 

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Tv8 ekranlarının vazgeçilmezi olan ve yayınlandığı her sene reytinglerde de kendine iyi bir sıralama bulan yarışma, izleyicilerin de hoşuma gidiyor. İzleyicilerin favori yarışmacıları var ve kimse kendi favorisinin elenmesini istemiyor. Favori yarışmacıları elenen izleyiciler, yarışmacılar kadar üzülüyorlar desek doğru bir tespit olacaktır.

Bu hafta kimlerin favori yarışmacısı elendi acaba?

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Yarışmanın üç kişilik jürisi bulunuyor . Jüride Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef bulunuyor. Her hafta şeflerin belirlediği yemekleri yapmaya çalışan yarışmacıların, Mastechef’te ki akıbetleri de Şeflere bağlı. Yapılan yemekleri şefler tadıyor ve kimin gidip kimin kalacağına şefler karar veriyor .

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Genel olarak stüdyoda çekilen yarışma, zaman zaman farklı platformlarda da çekiliyor. Kimi zaman bir okulda çekim yaparlarken görüyoruz onları. Bazen ise şehitlikte gazilere yemek yaparken görüyoruz onları.

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Yarışmacılar arasında tatlı bir rekabetin yer aldığı yarışmada zaman zaman sesler epey yükseliyor. Zamanla birbirleriyle arkadaş olan yarışmacılar söz konusu yemek yapmak olduğunda arkadaşlıklarını bir kenara bırakıyorlar. Her ne kadar arkadaş olsalar da her hafta bir kişi eleniyor ve herkes birinci olmak istediğine göre, yarışmada önemli olanın arkadaşlık olmadığını söyleyebiliriz. Neticede birinci olmak isteyen kimse elenmek istemez.

MasterChef Sürpriz Veda Kim Gitti?

Öyle bir isim var ki elenmeye en uzak isim gibi görülüyordu. Yemekleri hem şefler hem de diğer yarışmacılar tarafından çok beğeniliyordu. Kimsenin aklının ucundan dahi gideceği geçmiyordu ancak en uzak ihtimal gerçekleşti ve  Batuhan, Kıvanç, Yasin ve Suna dörtlüsünden, bu hafta 21 Kasım Perşembe gecesi yarışmaya veda eden isim Suna oldu.

Masterchef ile ilgili tüm gelişmeleri haberlerimizden takip edebilirsiniz. Suna ve diğer yarışmacılar hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz .