MasterChef Rıfat Yurttaş’ın Olay Askerlik Fotoğrafları

MasterChef Rıfat Yurttaş’ın Olay Askerlik Fotoğrafları

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2019’un en renkli yarışmacılarından olan Rıfat Yurttaş’ın askerlik fotoğrafları olay oldu. Erzincan’da vatani görevini tamamlayan Masterchef Türkiye 2019 yarışmacısı Rıfat Yurttaş, askerliğinin bittiğini sosyal medya hesabından duyurdu ve o günlere ait fotoğraflarını da sevenleri ile paylaştı.

Bu sene MasterChef’in en sevilen yarışmacılarından olan Rıfat, MasterChef’in 6. sı olarak yarışmaya veda etmişti. Yarışmada yaptığı yemeklerle iddiasını kanıtlayan ve iyi de bir sıralama elde eden Rıfat, yarışmadan elendiği gün şeflerden de övgü dolu sözler almıştı.

MasterChef Rıfat Yurttaş’ın Olay Askerlik Fotoğrafları

Yarışmadan elendikten sonra vatani görevini yapmak üzere birliğine teslim olan MasterChef yarışmacısı Rıfat Yurttaş, askerlikten tezkeresini alır almaz, askerlik fotoğrafları da gündeme bomba gibi düştü.

MasterChef Türkiye 2019’un finalinde, daha önce elenen tüm yarışmacılar, finalist olan arkadaşlarını desteklemek için stüdyodaydılar ancak Rıfat Yurttaş ise yoktu. Sevenlerinin gözleri ise Rıfat’ı aramıştı ve stüdyoda olmaması merak uyandırmıştı. Rıfat’ın final gününde stüdyoda olmama sebebi ise daha sonradan askerde olduğunun öğrenilmesi ile anlaşılmıştı.

MasterChef Rıfat Yurttaş’ın Olay Askerlik Fotoğrafları

MasterChef Türkiye 2019’un en renkli ve açık sözlü yarışmacısı Rıfat Yurttaş tezkeresini aldı ve askerlik fotoğraflarını sevenleri ile paylaştı. Erzincan’da vatani görevini yerine getiren Rıfat Yurttaş, yarışmada özellikle giyim tarzı ile de oldukça dikkat çekmişti.