Masterchef Kıvanç Ermiş Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen ve izleyicilerden tam not alan Masterchef yarışması hem farklı konsepti hemde birbirinden farklı yarışmacıları ile uzun yılları boyunca Tv8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek gibi görünüyor. Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra diğer kanallarda benzerleri üretilen Masterchef yarışması, hem benzeri diğer yarışmalarla olan rekabetinde hem de genel klasmanda aldığı reyting sonuçları ile iddiasını kanıtlıyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ekranlara gelen yarışma her dakikası ile izleyicilere heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

Masterchef Kıvanç Ermiş Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Masterchef yarışmasında hem takım olarak oyunlar oynanıyor hemde bireysel beceriler yarıştırılıyor. Yarışmacıların hem takım içerisinde nasıl çalıştıkları, iletişimleri, liderlik becerileri hem de bireysel olarak yapabildikleri, yarışmada nereye kadar ilerleyeceklerini etkiliyor. Her hafta yarışmadan bir kişi ayrılıyor. Yarışmaya hem mesleği aşçılık olanlar hem de aşçılık mesleği ile ilgisi olmayıp ancak yemek yapmayı seven ve bu konuda başarılı olduğunu düşünen yarışmacılar da, elemeleri geçtikleri takdirde katılabiliyor.

Masterchef Kıvanç Ermiş Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet Şeften oluşan üç kişilik jüri her hafta yarışmacıların yemeklerini tadıyorlar. En lezzetli ve sunumu en güzel olan yemeği ve başarılı olan aşçıyı arayan şefler, yarışmadan her hafta kimin eleneceğini de seçiyorlar.

Masterchef Kıvanç Ermiş Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Masterchef yarışmacıları izleyiciler tarafından çok seviliyor. Yarışmaya sonradan katılan Kıvanç Ermiş, yarışmada kendine yer edindi ve kendisine bir hayran kitlesi oluşturdu. Masterchef yarışmacısı Kıvanç, elemelerde Ekin’e elenmişti. Yarışmaya sonradan katılmasına rağmen, arkadaşları tarafından iddialı bir yarışmacı olarak görülmeye başlandı. Özellikle et yemeklerinde başarılı olan Kıvanç, hamur işlerinde ise zorlanıyor. Yarışmada özellikle Ekin ile iyi anlaşan Kıvanç, Yasin ile ise yıldızları pek barışmamış gibi görünüyor. Gelin hep birlikte Masterchef yarışmacısı Kıvanç, gerçek hayatında neler yapıyormuş bakalım.

Kıvanç Ermiş

Masterchef yarışmacısı Kıvanç, öğrenci olarak hayatına devam etmektedir ve İstanbul’da özel bir üniversitede gastronomi bölümünde eğitim görmektedir. Yirmi dört yaşında olan Kıvanç,  private yani özel şeflik yapmaktadır.