Masterchef Güzide’nin Yedi Milyonluk Evi Şok Şok Şok!

Masterchef Türkiye’nin en iddialı yarışmacılarından olan Güzide Mertcan’ın lüks evi gündeme oturdu. Yedi milyon lira değerinde olan evinin fotoğrafını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Mertcan, yarışmanın da en iddialı isimlerinden. Masterchef’in kalan son yedi yarışmacısının tek anne olan yarışmacısı. Masterchef’in aşçı olmayan yarışmacısı Mertcan, lüks evi ile yarışmanın gündemine oturdu. Güzide robotik kodlama işleri ile uğraşmış ve defalarca bu işlerden dolayı batmış. Batsa da pes etmeyen Güzide sonrasında bu işi tutturarak milyoner olmuş.

Masterchef Güzide’nin Yedi Milyonluk Evi Şok Şok Şok!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışması ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanan yarışmada en iyi yemek yapan aşçılar aranıyor. Yarışma kadar programdaki yarışmacılar da ilgiyle takip ediliyor. Her yarışmacı farklı bir yönü ile gündeme geliyor. Yarışmada yer alan Güzide Mertcan evli ve üç çocuk annesi. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan ve gerçek hayatında aşçı olmayan Güzide Mertcan’ın, lüks evi bu sıra yarışmanın ve izleyicilerin gündemine oturdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda evine ait fotoğrafların da olması ve evinin yedi milyon Türk lirası değerinin olması Mertcan’ın bir anda yarışmanın gündemine oturmasına sebep oldu.

Güzide Mertcan

Masterchef Güzide’nin Yedi Milyonluk Evi Şok Şok Şok!

Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan’ın İstanbul’ın lüks bir semtinde yedi milyon değerinde bir villası bulunuyor. Yaptığı yemekler ile Masterchef’e damga vuran Mertcan, lüks evi ve lüks yaşamı ile de akıllarda kalacak gibi. Masterchef yarışmacısı Güzide Mertcan, yarışmadan sonra ise bir güzellik merkezi açmayı düşünüyor.Güzide robotik kodlama işleri ile uğraşarak zengin olduğunu bir bölümde dike getirmiştir.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.