MasterChef Cemre Uyanık Yarışmaya Veda mı Ediyor?

TV8 ekranlarında hafta içi hergün yayınlanan MasterChef, izleyenler tarafından ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. MasterChef yarışmasında en iyi yemek yapan şefler aranıyor ancak sadece en iyi yemeğe değil aynı zamanda sunumun da güzelliğine bakılıyor. Yarışmaya her hafta bir yarışmacı veda ediyor. Yarışmaya en son veda eden isim son yediye kalarak büyük bir başarı sergileyen Yasin Obuz ismi olmuştu. Yarışmanın en eğlenceli ve hareketli isimlerinden olan Yasin yarışmaya veda eden son isim oldu.

MasterChef Cemre Uyanık Yarışmaya Veda mı Ediyor?

MasterChef’in 9 Aralık Pazartesi günü başlayan haftasında Mehmet Şef’in, Cemre ile ilgili söylediği sözler izleyenleri şaşırttı. Cemre’nin handikapı olduğunu ve bu şekilde giderse yarışmaya veda edebileceğini söyledi Mehmet Şef. Cemre’nin arkadaşlarıyla arası da yavaş yavaş bozuluyor gibi görünüyor. Yaptığı yemekler ve sunumlarla Cemre Uyanık yarışmanın en iddialı isimlerinden. Yarışmanın başladığı ilk günden itibaren bireysel oyunlarda ve takım oyunlarında yemek bilgisini ve hünerlerini sergileyen Cemre uyanık aslında yarışmadaki iddiasını da kanıtladı ancak Mehmet Şef’in, Cemre hakkında söyledikler kafaları karıştırdı.

MasterChef Cemre Uyanık Yarışmaya Veda mı Ediyor?

MasterChef’in en iddialı yarışmacılarından olan Cemre Uyanık’ın elendiği yönünde bir haber şu an için yok. Yarışmanın finale en yakın isimlerinden biri olarak görülen Cemre Uyanık yemekleri ve sunumlarıyla şefkeri etkilemeye devam ediyor.