Masterchef Cemre Uyanık Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Masterchef, haftada dört gün izleyici ile buluşuyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ekranlara gelen programda en lezzetli ve sunumu en güzel olan yemekler ve bu yemekleri yapabilen şefler aranıyor. Aynı zamanda iletişim ve liderlik becerilerinin de gözlemlendiği yarışma, yayınlandığı her gün heyecanlı dakikalara sahne oluyor. Genel olarak stüdyoda çekilen yarışma zaman zaman da farklı ortamlarda çekiliyor. Onları bazen Sakarya’da şehitlikte gazilere ve şehit yakınlarına yemek yaparken bazen de bir okulda öğrencilere yemek yaparken görebiliyoruz.

Masterchef Cemre Uyanık Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Masterchef yarışmasında öncelikle takım kaptanı seçebilmek içim kaptanlık yarışması yapılıyor .Bu yarışmayı kazanan kişi mavi takımın kaptanı oluyor ve kırmızı takımın kaptanını seçiyor. Genel olarak takım olarak yarışılan Masterchef’te zaman zaman da bireysel oyunlar oynanıyor. Bireysel oyunlar dokunulmazlık ve eleme oyunları. Dokunulmazlık kazanan kişiler bir hafta daha yarışmada kalmayı garantiliyor. Eleme oyununda kaybeden kişi ise yarışmaya ve Masterchef olma hayallerine veda ediyor.

Masterchef’in yarışmacıları da izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Aralarında bazı yarışmacılar varki eğlenceli yönleri ile ön plana çıkarken bazıları ise daha çok yaptıkları yemekler ile ön plana çıkıyor. Yaptıkları yemekler be teknik bilgisi ile ön plana çıkan önemli yarışmacılardan biri de Cemre Uyanık. Peki kimdir Cemre Uyanık? Masterchef dışında neler yapar? Nerelidir ve kaç yaşındadır?

Masterchef Cemre Uyanık Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Cemre Uyanık

Cemre Uyanık, İstanbul’da doğmuştur. 27 yaşında olan Cemre, aslen Şanlıurfalı’dır. Küçük yaşlarda aşçılığa merak salmıştır. Masterchef’te hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Uyanık, hem kebap hem de Uzak Doğu mutfağında teknik bilgisi ile dikkat çekiyor. Tüm Türkiye’de tanınan bir aşçı olmak isteyen Uyanık, Masterchef’te birinci olacağına inanıyor.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.