MasterChef Bu Hafta Kim Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Kim?

MasterChef yarışması TV8 ekranlarında hafta içi hergün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yarışmada 5 gün boyunca kıyasıya bir mücadeleye tanık oluyoruz. MasterChef yarışmasında her Cuma günü ise yarışmadan bir kişi ayrılıyor ve Türkiye’nin MasterChef’i olma hayallerine veda ediyor. Yarışmada son 6 yarışmacı kaldı ve hepsi birbirinden iddialı. Hepsi son güne kadar yarışmada kalmak istiyor ancak bir isim daha yarışmadan ayrılmak zorunda. Bu hafta yarışmadan ayrılan isim kim? Hayallerine veda eden Türkiye’nin Masterchef’i olma hayali son bulan isim kim?

MasterChef Bu Hafta Kim Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Kim?

Masterchef yarışmasında bu hafta son altıya kalan yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele izledik. Yarışmada son kaptanlık oyunu oynandı ve MasterChef Türkiye 2019’un son kaptanı yarışmacılardan Güzide oldu. Güzide karşı takımın kaptanı olarak ise yarışmacılardan Ekin’i seçti. Güzide mavi takımın kaptanı olarak Alican ve Rıfat’ı takımına seçti. Kırmızı takımın kaptanı olan Ekin ise takımına Cemre ve Batuhan’ın seçti. İki takım arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Son altıya kalan isimlerden hepsi birbirinden iddialı ancak birisi bu hafta yarışmaya veda ediyor. O isim kim?

MasterChef Bu Hafta Kim Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Kim?

Masterchef yarışmasında adım adım sona yaklaşılıyor. Türkiyenin Masterchef’nin belli olmasına az bir zaman kala bu haftada bir yarışmacı yarışmaya veda ediyor. Yarışmadan son ayrılan isim Yasin Obuz olmuştu. Yarışmanın en hareketli ve eğlenceli yarışmacılarından olan Yasin yarışmaya veda eden son isim olmuştu. Bu hafta ise eleme potasına giren ilk isim Rıfat oldu. Eleme potasına giren ikinci isim ise Batuhan oldu.

Yasin Obuz

MasterChef Bu Hafta Kim Elendi 13 Aralık 2019 Cuma Elenen İsim Kim?

Bu hafta yine oldukça heyecanlı bir eleme potası oldu ve potada Rıfat, Güzide ve Batuhan isimleri vardı. Potadan ilk çıkan isim Batuhan oldu ve Masterchef hayallerine devam etti. Bu hafta eleme potasındaki isimlerden Rıfat Yurttaş yarışmaya ve MasterChef hayallerine veda etti.